CPU-Z 1.66 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

CPU-Z 1.66

Program properties
Rozmiar 3.51 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html
Licencja Freeware
Data wysłania 25.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 116

Opis wydawcy

Korzystanie z komputera wymaga niekiedy dostępu do bardzo dokładnych o nim informacji, szczególnie w przypadku, gdy zamierzamy go w jakikolwiek sposób podkręcać. CPU-Z jest programem udostępniającym użytkownikowi dostęp do ogromnej ilości informacji na temat jego komputera, nie tylko procesora, ale i także płyty głównej, pamięci RAM czy karty graficznej.

Program nie zajmuje dużo miejsca, jest całkowicie darmowy i oferuje ogromną ilośc informacji na temat komputera. Wyświetla i dokładnie określa model, markę i producenta zainstalowanego procesora, wraz z jego aktualnym taktowaniem i wykorzystywanym napięciem, używaną płytę główną i jej właściwości, typ zainstalowanej pamięci RAM i właściwości gniazd w jakiej pamięci są zainstalowane oraz markę i właściwości zainstalowanej karty graficznej (chociaż w tym celu znacznie lepsze są programy napisane specjalnie dla kart graficznych, jak np. EVGA Precision dla kart GeForce).

Interfejs programu jest prosty i zrozumiały, aczkolwiek dla początkującego użytkownika bądź osoby nieobeznanej w terminologii komputerowej może być trochę onieśmielający na początku. Nie zmienia to faktu, iż CPU-Z jest wydajnym i bardzo przydatnym narzędziem.

Instalacja przebiega bezproblemowo. Należy zaznaczyć, iż w najnowszej wersji instalatora zawarty jest dodatkowo pasek Ask! yahoo.com, domyślnie zaznaczony jako do instalacji. Należy zatem uważnie instalować program, jeśli nie chce się paska instalować.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone