CDisplay 1.8.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

CDisplay 1.8.1

Program properties
Rozmiar 1.11 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.cdisplay.me/
Licencja Freeware
Data wysłania 25.10.2011
System
  • Windows 95/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 266

Opis wydawcy

Najprostszy a zarazem najprzyjemniejszy w użyciu program do przeglądania komiksów udostępnianych w wersji cyfrowej, najczęściej z rozszerzeniem .cbr. CDisplay to mała, wydajna aplikacja skupiająca się wyłącznie na jednym: umożliwieniu bezproblemowego, bezstresowego czytania komiksów.

CDisplay jest niewielkim programem autorstwa Davida Aytona. Odczytuje on zapisane w pliku .cbr pliki graficzne i wyświetla je zgodnie z numeracją nazw plików. Dodatkowo oferuje on także funkcję zaznaczania stron zakładkami, automatycznego kadrowania wyświetlanych plików czy zmian kontrastu i nasycenia. Względnie mała ilość dodatkowych opcji programu jest bardziej zaletą, niż wadą, gdyż w zamian oferuje doskonałą funkcjonalność i wydajność.

Głównym formatem z jakiego korzysta CDisplay jest .cbr, będący po prostu .zipem ze zmienionym rozszerzeniem. Program odczytuje pliki zgodnie z nadanym im numerem, przy czym nie dodaje on automatycznie zer dla pojedynczych cyfr, w związku z czym niezbędne jest ręczne numerowanie stron w przypadku, gdy pliki nie posiadają zer na poczatku. Pomijając tę niewielką wadę, CDisplay jest znakomitym narzędziem do przeglądania komiksów udostępnianych w Internecie. 

Sam interfejs jest wręcz banalnie prosty. Otwierane prawym przyciskiem myszki menu zawiera odnośniki do wszystkich opcji programu, w tym do listy folderów zawierających ostatnio przeglądane pliki i kopiowania zawartości poszczególnych plików do schowka. Szybka i bezproblemowa instalacja czynią go wręcz obowiązkowym dla każdego fana cyfrowych komiksów.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone