FileKiller 1.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FileKiller 1.5

Program properties
Rozmiar 22 kB
Wydawca
Strona internetowa http://filekiller.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 11.3.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 116

Opis wydawcy

Każdy z nas posiadał lub posiada pliki których chce się pozbyć, permanentnie. Mogą to być niewygodne dla nas dokumenty, nagrania, może pliki graficzne czy multimedialne. Laik powie, że wystarczy je usunąć i opróżnić kosz. Bardziej cwany wie, że dobry informatyk lub użytkownik z dobrym programem bez trudu odzyska usunięte przez nas pliki, gdyż są one nadal na dysku. System operacyjny usuwa jedynie fakt, iż one się tam znajdują. By ostatecznie pozbyć się pliku, należy użyć odpowiedniego programu. Programu jak FileKiller.

Ten miniaturowy (zaledwie 22 KB) programik jest nieocenioną pomocą dla każdej osoby wymagającej szybkiego usunięcia dowolnej ilości plików bez śladu. Poprzez prosty, bardzo przejrzysty interfejs użytkownik wybiera listę plików do usunięcia, a następnie metodę jaką program ma zastosować: FileKiller może usunąć plik i nadpisać dane pozostałe na dysku przypadkowo wybranymi bitami, wykorzystując wybrany przez użytkownika znak ASCII bądź wyzerować i opróżnić zajmowane miejsce. Użytkownik definuje także, ile razy program ma wykonać procedurę: od jednego do nawet stu razy (gdy już naprawdę, nieodwołalnie potrzeba usunąć pliki bez najmniejszego ryzyka odzyskania ich przez osoby trzecie i niepowołane).

Filekiller nie wymaga przy tym instalacji, jedynie zainstalowanego oprogramowania .NET, obecnego w większości komputerów na rynku. Nie jest on także ograniczony rozmiarem pliku do usunięcia. Każdy, nawet kilkunastogigabajtowy Goliat, zostanie usunięty przez tego parokilobajtowego Dawida. No i rozmiar ułatwia przenoszenie pliku na każdym, nawet najmniejszym dysku flash.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone