PortableApps.com: Portable Software/USB 11.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PortableApps.com: Portable Software/USB 11.2

Program properties
Rozmiar 2.54 MB
Wydawca
Strona internetowa http://portableapps.com/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 11.3.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 175

Opis wydawcy

W czasie podróży każdy użytkownik narażony jest na niebezpieczeństwa. Tak samo i jego komputer. W związku z tym, czasami lepiej jest zostawić w domu laptopa, a w zamian zabrać ze sobą jeden pen drive zawierający wszystkie niezbędne dla nas programy i dokumenty. Pytanie jest tylko jedno: czy istnieje możliwość zautomatyzowania procesu tworzenia takich przenośnych dysków, bez potrzeby indywidualnego wyszukiwania przenośnych wersji naszych ulubionych programów? PortableApps.com mówi temu tak!

Ten posiadający dość specyficzną nazwę program to ni mniej, ni więcej tylko menedżer aplikacji przenośnych, umożliwiający ściąganie z Internetu i tworzenie zestawów przenośnych aplikacji, gotowych do zapisania na dowolnym pen drive'ie. To użyteczne narzędzie jest integralnym elementem serwisu PortableApps.com oferującego programy napisane właśnie w celu stworzenia uniwersalnej aplikacji działającej z pamięci flash bez instalacji. Nie są to przy tym programy tzw. no name, lecz przenośne wersje znanych i szeroko wykorzystywanych programów, jak Spybot: Search and Destroy!, Mozilla Sunbird, OpenOffice czy WinDjView. Użytkownik pobiera programy za pomocą wygodnego, przyjaznego narzędzia, zaś program automatycznie je zapisuje i sortuje. Następnie jest to wyłącznie kwestia skopiowania pobranych danych na odpowiedni dysk.

Całość obsługiwana jest za pomocą prostego, wygodnego interfejsu z przejrzystym układem opcji i ustawień. Jedyną wadą jest to, iż nie posiada on polskiej wersji językowej. Jednakże jest to wada w niewielkim stopniu wpływająca na korzystanie z programu czy pobranych aplikacji. Dodatkowo, instalator nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania ani nie instaluje niechcianych elementów. Jest to solidna, ładnie wykonana aplikacja świetnie realizująca swoje zadania.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone