qBittorrent 3.0.11 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

qBittorrent 3.0.11

Program properties
Rozmiar 5.37 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.qbittorrent.org/
Licencja GNU LGPL (GNU Lesser General Public License)
Data wysłania 11.4.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 158

Opis wydawcy

Rynek bezpośredniej wymiany plików za pomocą sieci peer2peer jest zdominowany przez nieliczną grupę wyjątkowo popularnych programów, takich jak Ares czy µTorrent. Są to aplikacje które cieszą się zasłużenie dobrą opinią, jednak, jak każdy popularny program, są niedoskonałe. Dążąc do posiadania jak najlepszych programów, warto czasami przetestować inne, niezależne programy do wymiany plików, takie jak np. qBittorrent, oparty na technologii Open Source program do wymiany plików za pomocą sieci peer2peer.

qBittorrent zainspirowany został przez wspomnianego µTorrent i o ile w kwestii interfejsu jest on zbliżony (w końcu po co zmieniać dobre rozwiązania?), to w kwestii funkcjonalności przewyższa swojego konkurenta. Program ten oferuje zintegrowany silnik wyszukiwania torrentów na najbardziej popularnych stronach je oferujący, z możliwością dalszego rozwijania możliwości silnika, obsługuje wszystkie protokoły wykorzystywane przez BitTorrent (DHT, Peer Exchange, szyfrowanie, linki typu magnet i BitComet itd.). Dodatkowo, oferuje on możliwość zdalnego kontrolowania programu za pomocą interfejsu sieciowego, obok zaawansowanych opcji zarządzania torrentami, włącznie z kolejkowaniem, priorytetyzowaniem, filtrowaniem numerów IP (kompatybilne z eMule i programem PeerGuardian). Do tego jest on kompatybilny z większością systemów operacyjnych na rynku, od Linuxa, poprzez Mac OS X i Windows, po OS/2 i FreeBSD.

Programem operuje się za pomocą wygodnego i przejrzystego interfejsu, dostępnego także w polskiej wersji językowej (obok 24 innych języków). Wszystkie funkcje są łatwo dostępne z poziomu głównego okna programu i są jasne do zrozumienia i proste w użyciu. Słowem, jest to znakomita alternatywa dla dominujących programów wymiany plików na rynku.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone