Halite 0.3.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Halite 0.3.4

Program properties
Rozmiar 1.84 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.binarynotions.com/halite-bittorrent-client
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 11.4.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 3/5
  • Pobrań 144

Opis wydawcy

Protokoły BitTorrent są w miarę stałe. To, co się zmienia, to programy wykorzystywane do wymiany plików. Obok takich renomowanych aplikacji jak µTorrent czy Ares, na rynku co i rusz pojawiają się nowe aplikacje próbujące zdetronizować najpopularniejsze i najlepsze z nich. O ile jednak wiele z nich to partactwo, Halite, jedna z nowszych propozycji, może w przyszłości faktycznie stać się nowym standardem dla programów tego typu.

Aplikacja nadal jest w stanie wczesnej bety, jednakże nie jest to w najmniejszym stopniu problemem. Halite łączy się z sieciami peer2peer i pobiera pliki szybko, bez obciążania systemu. Szczególną zaletą programu jest to, iż bardzo szybko osiąga on maksymalną prędkość transferu, zwłaszcza na systemach 64-bitowych. Poza tym oferuje on wszystkie typowe możliwości programu do wymiany plików opierających się na protokołach torrent, czyli edycję trackerów, selekcję danych do pobrania, statystyki pobierania, filtrowanie adresów IP, rozpoznawanie i wykorzystywanie torrentów opartych o protokół magnet itd.

Całość opakowana jest prostym i przyjemnym w użyciu interfejsem, który posiada jednak jeden, dość poważny błąd. Ze względu na błąd w kodowaniu grafiki, okno główne nie odświeża się poniżej listy torrentów, przez co program sprawia wrażenie, iż mógł się zawiesić. Najechanie kursorem i kliknięcie na szczegóły torrenta jednak odsłaniają okna i umożliwiają dalsze korzystanie. Pomimo tej istotnej wady, Halite, nawet na wczesnym etapie rozwoju, jest interesującą alternatywą dla innych programów, ze względu na błyskawiczne tempo działania i ciągłe rozwijanie programu przez autora.

3/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone