TaskUnifier 4.0.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TaskUnifier 4.0.4

Program properties
Rozmiar 12.89 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.taskunifier.com/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 11.5.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 122

Opis wydawcy

Zarządzanie czasem, o ile nie posiadamy fenomenalnej, wręcz fotograficznej pamięci, wymaga pomocy, niezależnie od tego, czy są to karteczki przyklejane na wszystko co się da (z psem włącznie), czy też organizer, cyfrowy lub realny. Każde rozwiązanie tego problemu jest dobre, tym bardziej, jeśli jest wszechstronnym narzędziem do zapisywania notatek, spotkań, zadań, a do tego działa na wielu systemach operacyjnych z opcją synchronizacji danych. Jak np. TaskUnifier, autorstwa Benjamina Leclerca.

TaskUnifier to oparty na technologii Open Source cyfrowy organizer napisany w języku Java, umożliwiającym uruchomienie go na każdym systemie operacyjnym wyposażonym w to środowisko. Pozwala on na dokładne zarządzanie czasem, oferując ustalanie i opisywanie spotkań, zadań przewidzianych na dany dzień (z opcją ustawiania powtarzających się zadań włącznie), kalendarz etc. Dodawanie nowych wpisów jest banalnie proste, dzięki szablonom wykorzystywanym przez program, a także możliwości tworzenia nowych. Znacznym ułatwieniem pracy jest możliwość sortowania wpisów według lokalizacji, czasu i typu, ustawiana przez użytkownika ręcznie lub automatycznie przez program. Dużym plusem jest tez działanie programu także w przypadku korzystania z bariery proxy.

Program obsługuje się za pomocą zgrabnie wyglądającego i łatwego w zrozumieniu interfejsu. Aplikacja niestety nie posiada polskiej wersji językowej. Jest ona dostępna wyłącznie w językach angielskim, francuskim, niemieckim lub hiszpańskim, co nie zmienia faktu, iż jest on potężnym narzędziem wspomagającym organizację czasu. Jako jedyny minus (i to względny) można wspomnieć niezbędność zainstalowania środowiska Java na komputerze, ale jest to niewielkim problemem w dobie szybkich połączeń internetowych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone