Buddi 3.4.1.11 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Buddi 3.4.1.11

Program properties
Rozmiar 4.00 MB
Wydawca
Strona internetowa http://buddi.digitalcave.ca/
Data wysłania 11.5.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 137

Opis wydawcy

Zarządzanie wydatkami i budżetem domowym stanowi wyzwanie, szczególnie, gdy nie mamy pojęcia o księgowości czy zarządzaniu wydatkami. Wiele programów obecnych na rynku posługuje się tajemniczą dla zwykłego śmiertelnika terminologią i oferuje gigantyczną ilość opcji w której łatwo się pogubić. Na szczęście, są programy takie jak Buddi, skierowane do zwykłych zjadaczy chleba, by umożliwić im zarządzanie swoimi wydatkami.

Jest to nieskomplikowany, napisany w języku Java program oferujący proste, acz wydajne możliwości zarządzania swoimi pieniędzmi. Jako program skierowany do laików, posługuje się on prostymi, zrozumiałymi terminami i nie wymaga specjalistycznej wiedzy do obsługi. Bez problemu tworzy się nowe listy wydatków i przychodów, dodaje konta i wpisuje operacje na nich dokonane czy tworzy proste sprawozdania finansowe. Nie jest to z pewnością narzędzie przydatne dla przedsiębiorców, lecz dla gospodarstw domowych jest ono w sam raz – nie za skomplikowane, bez znacznych ograniczeń, ot, po prostu aplikacja do prowadzenia budżetu domowego.

Interfejs aplikacji jest odbiciem założeń jakie legły u podstaw stworzenia tego programu. Prosty, przejrzysty i przyjazny, każdy użytkownik zrozumie go błyskawicznie i nie będzie miał większych trudności z opanowaniem programu. Pewną wadą jest brak polskiej wersji językowej, jednak prostota użytych sformułowań sprawia, że wystarczy podstawowa znajomość języka Brytonów, by móc wykorzystać w pełni możliwości Buddi. Jest on także całkowicie darmowy, przy czym autor, w komunikacie pojawiającym się raz po zainstalowaniu oraz jednokrotnie po każdej aktualizacji programu, zwraca się z uprzejmą prośbą o datek, jeśli program spełnia oczekiwania. Fakt wpłacenia (bądź nie) pozostaje bez wpływu na funkcjonowanie programu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone