Sticker 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Sticker 1.0

Program properties
Rozmiar 0.61 MB
Wydawca
Strona internetowa http://sticker.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 11.5.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 157

Opis wydawcy

Samoprzylepne karteczki z zapisanymi na nich przypomnieniami są stałym elementem życia, przynajmniej dla niektórych z nas. Te kawałki papieru są cudownym wręcz narzędziem do zapamiętywania numerów, adresów, dat i wszelkich innych skomplikowanych wiadomości które normalnie wyleciałyby z głowy. Istnieje wiele programów oferujących komputerom typu desktop tą samą funkcjonalność co karteczki. Jednym z nich jest Sticker.

Jest to oparta na technologii Open Source aplikacja, której zadaniem jest nie tylko oferowanie tej samej funkcjonalności co karteczki, ale także wyglądanie jak najlepiej. Jak sam autor wskazuje, estetyczny wygląd jest dla niego równie ważny co funkcjonalność. Program sprawdza się w swojej dziedzinie dobrze i faktycznie wygląda estetycznie. Obsługuje on odnośniki do stron internetowych w karteczkach, a także dostosowywanie ich wyglądu do swoich wymagań (w zakresie pogrubiania tekstu lub wykorzystywania podkreśleń i italików wprowadzanych z użyciem skrótów klawiszowych). Użytkownik może także ustawić, by najważniejsze kartki wyświetlały się cały czas na wierzchu.

Interfejs programu jest zaprojektowany w sposób prosty i pozwala na efektywne wykorzystywanie opcji oferowanych przez program. Niewątpliwą wadą jest to, iż program, w przeciwieństwie do konkurencyjnego PNotes, wymaga instalacji i dopiero po zainstalowaniu jest możliwość używania go w trybie przenośnym. Połączone ze stosunkowo niewielką liczbą opcji, nie pozwala to okreslić Stickera jako programu wybitnego. Jest niewielki, wydajny, ale stosunkowo ograniczony w swojej funkcjonalności.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone