LogicalDoc 6.7.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

LogicalDoc 6.7.3

Program properties
Rozmiar 58.59 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.logicaldoc.com/
Licencja GNU LGPL (GNU Lesser General Public License)
Data wysłania 11.5.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 121

Opis wydawcy

Zarządzanie dużą ilością dokumentów jest niezbędnym elementem życia każdego przedsiębiorstwa. Poleganie na pamięci i odręcznych notatkach jest zawodne i niekiedy zwodnicze, w związku z tym najlepiej posłużyć się odpowiednim programem. LogicalDoc jest włoskim programem opartym na technologii Open Source, który oferuje kompleksowe rozwiązanie problemu zarządzania dużą ilością dokumentów.

Zbudowany w oparciu o uniwersalny język programowania Java i spokrewnione z nim technologie (GWT, Spring czy Lucene), LogicalDoc pozwala zorganizować pracę nad dokumentami w przedsiębiorstwie. Dzięki indeksowaniu wszystkich objętych jego działaniem dokumentów pozwala on przeszukiwać dokumenty. Nie jest to jego jedyną funkcją: pozwala on także importować dokumenty bezpośrednio z archiwów ZIP, prowadzić bieżącą kontrolę zmian w dokumentacji, podgląd i oznaczanie dokumentów za pomocą metatagów czy, oczywiście, tworzenie zakładek i przeglądanie historii zmian. Aplikacja jest zintegrowana z interfejsem sieciowym WebDAV i zawiera m.in. forum dyskusyjne umożliwiające dyskutowanie nad projektami dokumentów. Jest to bardzo wydajne narzędzie w znacznym stopniu usprawniające pracę nad dokumentami.

Interfejs programu jest przejrzysty i wygodny, jednak instalacja przeznaczona jest raczej dla zaawansowanych użytkowników. Integralną częścią programu jest serwer Apache na jakim on działa. Zainstalowanie go jest możliwe na pojedynczym komputerze, jednakże następuje to poprzez wiersz poleceń, przez co osoby mniej obeznane z komputerem najprościej na świecie nie będą w stanie programu zainstalować. Pomijając tą wadę, zaawansowani użytkownicy będą w stanie niewątpliwie wykorzystać pełen potencjał oferowany przez LogicalDoc.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone