VirtualDub 1.9.11 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

VirtualDub 1.9.11

Program properties
Rozmiar 1.63 MB
Wydawca
Strona internetowa http://virtualdub.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 11.6.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 139

Opis wydawcy

Czasami potrzebujemy pójść za potrzebą, a potrzeba ta przyjmuje postać nagrania pliku .avi. Może musimy nagrać dowód naszych podbojów w Counter-Strike, albo przygotować przykład jak należy coś robić na komputerze, by inni mogli z tego skorzystać. Niezależnie od celu w jakim chcemy to zrobić, na pewno przyda się niewielki, ale bardzo wygodny w użyciu program Virtual Dub.

Co to? Otóż jest to wydany w oparciu o licencję GNU General Public License program do przechwytywania i przetwarzania obrazu, przeznaczony dla wszystkich systemów operacyjnych Windows od 98 wzwyż, zarówno 32- jak i 64-bitowych. Jest to szybki i wydajny program, skonstruowany w celu zoptymalizowania procesu nagrywania plików wideo. Pozbawiony jest on wprawdzie możliwości oferowanych przez profesjonalne zestawy narzędzi do edytowania plików wideo (jak np. programy Adobe), nadrabia to jednak szybkością działania, zajmowaniem naprawdę minimalnej ilości przestrzeni dyskowej, no i możliwością przetwarzania wielu plików wideo naraz albo w kolejności, zależnie od ustawień użytkownika. Ponadto, chociaż przeznaczony jest głównie dla plików .avi, potrafi także odczytywać (chociaż nie zapisywać) plików MPEG-1 i zestawów obrazów .bmp.

Interfejs jest prosty i wygodny, sprawiając, iż Virtual Dub w sprawnych rękach bardzo szybko staje się niezastąpionym narzędziem do nagrywania obrazu, a nawet w rękach nowicjusza potrafi się bardzo dobrze sprawdzić. Jako ciekawostkę można dodać, iż autor pierwotnie napisał program będąc jeszcze studentem, zaś obecną popularność program zdobył niejako przypadkiem, w momencie opublikowania w Internecie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone