UMPlayer 0.98 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

UMPlayer 0.98

Program properties
Rozmiar 12.89 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.umplayer.com/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 11.6.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 221

Opis wydawcy

Konkurencja na rynku uniwersalnych odtwarzaczy multimedialnych jest ogromna. Posiada to tą zaletę, iż silna konkurencja wymusza wysoką jakość, szczególnie w przypadku stosunkowo nowych programów, takich jak UMPlayer. Jest to uniwersalny odtwarzacz napisany w celu umożliwienia odtwarzania wszystkich możliwych mediów.

Opublikowany na licencji GPL UMPlayer jest Open Source'owym, wieloplatformowym (dostępnym także na Linuxie i Mac OS X) programem do odtwarzania plików wideo, audio, DVD, VCD oraz strumieni internetowych i radiowo-telewizyjnych (w przypadku posiadania karty radiowej lub telewizyjnej).Dzięki wbudowanym kodekom nie wymaga on instalacji dodatkowego oprogramowania by odtwarzać praktycznie wszystkie dostępne w obecnej chwili na rynku formaty (MPEG/VOB, AVI, Ogg/OGM, VIVO, ASF/WMA/WMV, QT/MOV/MP4, RealMedia, Matroska, NUT, NuppelVideo, FLI, YUV4MPEG, FILM, RoQ, PVA ) oraz korzystać ze wspomnianych już strumieni, kompaktów itd. Program obsługuje także większość urządzen przeznaczonych do odtwarzania grafiki. Dodatkowe zaawansowane opcje, w postaci korekcji graficznej, narzędzia do odtwarzania i zapisywania na twardym dysku filmików z YouTube oraz bardzo ciekawa funkcja, jaką jest odtwarzanie niekompletnych lub uszkodzonych plików sprawiają, iż jest to bardzo potężne narzędzie.

Dodatkowo posiada ono bardzo ergonomiczny i wygodny interfejs, w którym można bez trudu połapać się w ciągu paru chwil. Wszystkie funkcje są czytelnie oznaczone, zas załączony plik pomocy pomaga w razie ewentualnych trudności. Dużym plusem jest także wieloplatformowość programu oraz wydajność, stawiająca go na równi z równie popularnym VideoLAN Player.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone