InfraRecorder 0.53 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

InfraRecorder 0.53

Program properties
Rozmiar 4.00 MB
Wydawca
Strona internetowa http://infrarecorder.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 11.7.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 117

Opis wydawcy

Programy do nagrywania płyt są często wszechstronne, ale i mają jedną podstawową wadę: często zabierają niepotrzebnie dużo zasobów systemowych i dla osób wypalających duże ilości płyt, np. w ramach archiwizacji danych, są po prostu zbyt niewygodne. InfraRecorder jest programem stworzonym po to, by połączyć duża funkcjonalność z niewielkim rozmiarem i dużą wydajnością.

Jest to program stworzony w oparciu o technologię Open Source i opublikowany na licencji GPL (słowem, bezpłatny i wydajny, bez korporacyjnych narośli zwalniających pracę programu). Oferuje on wszystkie funkcje jakich oczekujemy od programu do nagrywania płyt, czyli nagrywanie własnych kompozycji, miksów audio lub wideo, nagrywanie na dwuwarstwowe płyty DVD, jak i czyszczenie dysków RW (re-writable) za pomocą czterech różnych metod. Nagrywanie płyt może następować zarówno na fizyczne nośniki, jak i do obrazów płyt. Oczywiście, InfraRecorder jest również w stanie nagrywać obrazy płyt na nośniki fizyczne. Nie robi on tego przy tym na ślepo: przed wypalaniem program skanuje szyny SCSI/IDE w poszukiwaniu kompatybilnych nagrywarek. Obsługuje on ponadto importowanie danych z różnych sesji nagrywania i dodawania nowych. Na koniec należy dodać interesującą funkcję oferowaną przez program, jaką jest zerowanie niewypełnionych dysków (czyli zapełnianie pustej przestrzeni danymi, by nie można było nic dograć na płytę).

Całość obsługuje się za pomocą wygodnego, przejrzystego interfejsu, który opanowuje się błyskawicznie i bez większych kłopotów. Ogromną zaletą jest dostępność go w polskiej wersji językowej. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne z głównego okna programu i nie wymagają szczególnej wiedzy do obsługi.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone