Little Registry Cleaner 1.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Little Registry Cleaner 1.6

Program properties
Rozmiar 3.38 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.little-apps.org/lilregcleaner/index.html
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 11.7.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 118

Opis wydawcy

Rejestr to podstawowy element Windows, umożliwiający korzystanie z systemu operacyjnego i wszystkich peryferiów. Jednakże ma tendencję do niepotrzebnego rozrastania się w miarę użytkowania komputera. Aplikacja Little Registry Cleaner jest niewielki, jak nazwa wskazuje, programem stworzonym specjalnie po to, by szybko i solidnie porządkować i oczyszczać rejestr.

Jest to oparty na technologii Open Source program pozwalający na zidentyfikowanie i usunięcie nieaktualnych i niepotrzebnych wpisów w rejestrze, które w miarę korzystania z komputera go wypełniają. Pozwala to na zwiększenie stabilności systemu i wydajności komputera. Program automatycznie zapisuje kopię zapasową rejestru, by móc cofnąć wprowadzone zmiany w przypadku wystąpienia problemów. Dodatkowy menedżer de-instalacji pozwala także na usunięcie programów przed czyszczeniem rejestru, by zmaksymalizować efektywność tego procesu. Oczywistym bonusem jest także menedżer programów uruchamianych przy starcie systemu.

Interfejs programu jest wygodny i nie sprawia żadnych problemów przy używaniu i w widoczny sposób jest inspirowany popularnym CCleanerem. Zaletą Little Registry Cleaner jest jego kompatybilność z 64-bitowymi wersjami Windows, jak i stosunkowo niewielki rozmiar. Przydaje się on jako uzupełnienie funkcjonalności większych programów oferujących szerszą funkcjonalność, a także jako przenośne narzędzie do optymalizowania komputerów, gdyż dostępna jest także gotowa do użytku wersja programu niewymagająca instalacji, dostępna poprzez stronę internetową programu.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone