Bookvar 1.1.2.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Bookvar 1.1.2.0

Program properties
Rozmiar 6.05 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.bookvar.net/Download.aspx
Licencja Freeware
Data wysłania 11.8.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 82

Opis wydawcy

Mapy myśli, jedno z najpopularniejszych i potencjalnie najpotężniejszych narzędzi do wspomagania nauki, planowania pracy, czasu czy po prostu zarządzania. Program Bookvar jest freeware'ową aplikacją stworzoną do pracy w środowisku .NET, autorstwa bułgarskiej firmy Avaxo Ltd.

Program ten to funkcjonalne narzędzie do tworzenia map myśli, oferująca pełną możliwość tworzenia map dostosowanych do swoich wymagań. Program stworzony został z myślą o obecnej generacji użytkowników komputera (w połączeniu z tzw. Web 2.0), i oferuje szeroki wachlarz dodatkowych opcji, obok solidnej i wydajnej możliwości tworzenia map myśli. Program domyślnie umożliwia współpracę nad jedną mapą między wieloma użytkownikami, wymagając wyłącznie połączenia między dwoma komputerami. Dzięki integracji z usługami Windows Live, możliwe jest publikowanie map za pomocą Microsoft Office SharePoint Server. Oczywiście, program obsługuje także większość współczesnych formatów audio i wideo, umożliwiając wstawianie do programów plików multimedialnych i odnośników po prostu przeciągając i upuszczając je w dowolne miejsce na ekranie programu.

Interfejs programu jest zaprojektowany z myślą o estetyce i ergonomii. Odbywa się to kosztem funkcjonalności, gdyż w przeciwieństwie do konkurencyjnych programów, korzystając z Bookvar trzeba się trochę naklikać, by dotrzeć do odpowiednich funkcji w programie. Jest to jednak bardziej irytujące, niż faktycznie przeszkadzające w pracy i bardzo szybko idzie się do tego przyzwyczaić. Ponadto, program oferuje możliwość rozwijania jego funkcjonalności za pomocą odpowiednich wtyczek.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone