AsfBin 1.8.2.903 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

AsfBin 1.8.2.903

Program properties
Rozmiar 0.26 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.radioactivepages.com/asfbin.aspx
Licencja Freeware
Data wysłania 11.8.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 157

Opis wydawcy

AsfBin to potężne, aczkolwiek niewielkie i całkowicie przenośne narzędzie polskiego autora, służące do przetwarzania plików ASF i WMV (Windows Media Format), z możliwością konwersji plików między obiema formatami.

Program oferuje pełną kompatybilność z formatem ASF i wszystkimi plikami wykorzystującymi elementy Windows Media. Jest to przy tym szybka i całkowicie niezawodna aplikacja umożliwiająca konwersję plików audio i wideo zgodnie z ustawieniami użytkownika. Program pozwala na dokonywanie bezstratnej konwersji, naprawy uszkodzonych plików (poprzez naprawianie uszkodzonych fragmentów oraz naprawianie lub odtwarzanie indeksów plików), wycinanie fragmentów oraz sklejanie ich z powrotem w jedną całość, dokładne przetwarzanie każdej klatki pliku wideo, wraz z możliwością podglądu wybranego pliku video. Program pozwala także na usuwanie wybranych strumieni, edycję skryptów i markerów zawartych w pliku, optymalizację rozmiarów pliku wyjściowego (niezwykle przydatne narzędzie dla każdego administratora stron internetowych) oraz, dodatkowo, logowanie wykonanych działań do pliku tekstowego.

Program wyposażony jest w prosty i przejrzysty interfejs, dostępny oczywiście w polskiej wersji językowej. Umożliwia on dostosowanie funkcjonalności do wymogów użytkownika poprzez przejrzyste menu opcji, w którym można dostosować zachowanie programu do swoich wymagań. Na koniec wypada zaznaczyć, iż autor udostępnia aplikację bezpłatnie wyłącznie w celach prywatnych, niekomercyjnych. Dla celów komercyjnych wymagana jest osobna licencja.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone