Video Encoder 1.7 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Video Encoder 1.7

Program properties
Rozmiar 4.20 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.prvsoft.com/video-encoder.html
Licencja Freeware
Data wysłania 11.8.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 110

Opis wydawcy

Na rynku istnieją różne formaty plików wideo, trudno jest określić jeden dominujący. Każdy z nich ma swoje wady i swoje zalety. Niezależnie od naszego ulubionego formatu, zawsze przydatne jest narzędzie do szybkiego i bezproblemowego konwertowania plików wideo z jednego formatu na drugi. Program Video Encoder jest niewielkim freeware stworzonym właśnie w tym celu.

Ten niewielki program to bardzo proste i co najważniejsze, bardzo wydajne narzędzie do szybkiego i bezstratnego konwertowania plików wideo. Program obsługuje najpopularniejsze formaty wideo, w tym MP4, 3GP, WMV, MOV, AVI, DIVX, MPG, FLV, MKV oraz VOB. Użytkownik przy tym sam określa właściwości plików wyjściowych: bitrate, ilość klatek odtwarzanych na sekundę, ich rozmiar oraz stosunek rozmiarów. Program potrafi także dokonywać prostych operacji w celu znormalizowania wyglądu konwertowanego pliku wideo lub jego rozmiaru. Cały proces konwersji przebiega stosunkowo szybko i bez większych problemów, pozwalając na szybkie przetwarzanie wielu plików wideo bez większych problemów i z zachowaniem wszystkich zalet wybranego formatu.

Interfejs programu jest przy tym dziecinnie prosty i opiera się na wybieraniu przez użytkownika odpowiednich opcji z rozwijanych menu oraz wreszcie uruchomienia procesu konwersji. Instalator nie wymaga przy tym dodatkowego oprogramowania do zainstalowania programu. Należy jednak zwrócić uwagę, iż wbudowane weń są dwa niepotrzebne programy: dodatkowy toolbar i aplikacja facemoods, tak więc należy w trakcie instalacji mieć baczenie na to, co się klika i na co się zgadza.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone