Command & Conquer 1.22 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Command & Conquer 1.22

Program properties
Rozmiar 781.25 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.commandandconquer.com
Licencja Freeware
Data wysłania 11.10.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 132

Opis wydawcy

Który fan strategii nie słyszał o serii Command & Conquer? Ta bez mała legendarna marka zaczęła się w 1995 roku od wydania pierwszej części, znanej po prostu jako Command & Conquer, rzadziej jako Tiberian Dawn. Program ten właściwie zdefiniował termin RTS (Real Time Strategy, strategia czasu rzeczywistego) na lata. Od 2007 r. gra udostępniona została przez swojego wydawcę, Electronic Arts, jako freeware.

C&C pozwala graczowi na wybranie strony konfliktu po jakiej chce walczyć. Do wyboru są GDI (Global Defense Initiative, wojskowe ramię ONZ) i Bractwo Nod, starożytna organizacja zgromadzona wokół tajemniczego Kane'a, uznawanego przez organizację za proroka. Rozgrywka jest, jak na standardy 2011 roku, stosunkowo prosta, jednakże poprzez zastosowanie odpowiedniej konstrukcji scenariuszy w kampanii dla pojedynczego gracza, jak i dokładne wyważenie możliwości jednostek poszczególnych frakcji i zachowanie równowagi między nimi w rozgrywce wieloosobowej, osiągnięcie sukcesu w grze jest nie lada wyzwaniem. Szczególnie w kampanii, gdzie typowe zadanie nakazuje pokonanie wroga za pomocą mizernych sił (przynajmniej w stosunku do tych, jakimi dysponuje przeciwnik). Całość okraszona jest przerywnikami filmowymi i o ile mogą one już trącić myszką w 2011 roku, jeśli weźmie się pod uwagę, iż pochodzą one z 1995 roku i graja w nich niekoniecznie profesjonaliści, pozwalają one wczuć się w klimat konfliktu ogarniającego cały świat.

Interfejs gry jest prosty i pozwala na posługiwanie się wyłącznie myszką, jednak odpowiednie wykorzystanie skrótów klawiszowych znacznie grę ułatwia. Dużym plusem jest to, iż udostępniona przez Electronic Arts wersja pochodzi z kompilacji The First Decade i przystosowana jest do uruchomienia na najnowszych systemach operacyjnych.

Uwaga: Ze względu na zmiany w stronie C&C tymczasowo niedostępna jest strona C&C Classics. Link na niniejszej stronie to bezpośredni odnośnik do obrazu płyty #1 w zestawie. Odnośnik do płyty #2 poniżej:

http://na.llnet.cnc3tv.ea.com/u/f/eagames/cnc3/cnc3tv/Classic/NOD95.iso

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone