Grand Theft Auto 2 9.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Grand Theft Auto 2 9.6

Program properties
Rozmiar 395.51 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.rockstargames.com/gta2/
Licencja Freeware
Data wysłania 13.11.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 107

Opis wydawcy

Druga gra z serii Grand Theft Auto, czyli po prostu GTA 2 stanowi rozwinięcie formuły opracowanej w pierwszej części gry. Gra rozwija mechanikę gry, dodając nowe elementy i usprawniając już istniejące, jak i wprowadzając wiele elementów, które przetrwają potem do najnowszych gier z serii GTA, w tym GTAIV. Podobnie jak poprzednia część, i ta została opublikowana jako freeware dla uczczenia sukcesu serii.

Jednakże w odróżnieniu od swojej poprzedniczki, GTA2 posiada zupełnie inna historię i świat. Osadzona w anonimowym Nowhere City prezentuje ona ponurą wizję niedalekiej przyszłości, gdzie miasta rządzone są przez rywalizujące ze sobą gangi i korporacje, a rola policji sprowadza się do eliminacji co bardziej niebezpiecznych przestępców. W ten nieprzyjazny świat wepchnięty zostaje gracz, któremu ponownie dane są do ręki wszystkie zabawki niezbędne do zapewnienia sobie egzystencji w wirtualnym świecie gry. W przeciwieństwie do GTA1, GTA2 zawiera prosty system reputacji, w którym wykonywanie poszczególnych zadań dla frakcji trzęsących miastem (po trzy na każdą z trzech dzielnic) warunkowane jest reputacją. Bez odpowiednio wysokiego jej poziomu gracz nie ma możliwości odblokowania dalszych dzielnic. Ponownie w mieście jest olbrzymia ilość zadań pobocznych do odnalezienia i wykonania, a staranne wykonanie świata, w tym (co stało się znakiem rozpoznawalnym serii) znakomite fikcyjne stacje radiowe pozwalają z przyjemnością zagłębić się w półświatek. Tym bardziej, że grafika w stosunku do pierwszej części został znacznie ulepszona, choć zachowano perspektywę z lotu ptaka. Nowe efekty świetlne, jak i znakomite wybuchy pozwalają na cieszenie się rozgrywką w pełni, pomimo trochę przestarzałych rozwiązań.

Interfejs ponownie jest bardzo przyjazny, lecz przestarzały. GTA2 oferuje jednak doskonalsze rozwiązania zarówno w rozgrywce, jak i w grafice, przez co gra nie jest bynajmniej wyzwaniem, a przyjemnością. Szczególnie, że każdy z gangów dla których można wykonywać zadania posiada jasno określona osobowość i ciekawe, niepowtarzalne misje.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone