Team Fortress 2 1.1.8.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Team Fortress 2 1.1.8.0

Program properties
Rozmiar 6.20 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://www.teamfortress.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 13.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora /5
  • Pobrań 1102

Opis wydawcy

Nazwa znana każdemu fanowi sieciowych strzelanek, Team Fortress stała się synonimem dla dobrze napisanej i dobrze zaprojektowanej wieloosobowej gry sieciowej. Pierwsza część była niesamodzielną modyfikacją przeznaczoną do rozgrywek sieciowych, opartą na grze Half-Life. Team Fortress 2 jest samodzielnym już produktem stworzonym przez Valve Software i opublikowanym wraz z grą Portal i Half-Life 2: Episode 2. Od 2010 r. Team Fortress 2 stał się grą freeware.

Na czym polega rozgrywka? Team Fortress 2 to gra sieciowa oparta na dwóch drużynach walczących o określone cele. Zadania zależą od trybu rozgrywki i mapy na jakiej się ona rozgrywa. Podstawową formą jest tzw. Control Point, w którym drużyny rywalizują o zajęci punktów kontrolnych i wreszcie bazy przeciwnika. Kolejny tryb to Capture The Flag, gdzie celem jest zdobycie flagi przeciwnika i dostarczenie jej do bazy (tu ma postać walizki) oraz Assault, w którym jedna drużyna ma za zadanie wykonać określone zadanie, a druga ma obowiązek ją powstrzymać. Oprócz tego oferowany jest tryb Payload, czyli eskortowanie ładunku do celu, Arena, czyli walka w najczystszej postaci, oraz szereg innych trybów tworzonych przez autorów map. Starcia są bardzo dynamiczne i opierają się na współpracy graczy w poszczególnych drużynach. Każdy uczestnik wybiera jedną spośród dziewięciu dostępnych klas postaci, specjalizującą się w określonej funkcji i z określonymi wadami. Żadna z klas nie zapewnia zwycięstwa bez współpracy z resztą drużyny i innymi typami postaci. Rozgrywka przy tym rzadko jest monotonna, szczególnie, gdy gra się z oraz przeciwko doświadczonym, dobrym graczom respektującym zasady walki i pracy zespołowej.

Interfejs, jak w każdej grze Valve Software, jest przyjazny i zaprojektowany w celu osiągnięcia jak największej intuicyjności. Gra w Team Fortress 2 to czysta przyjemność, a opanowanie postaci zajmuje kilka chwil. Mistrzostwo w operowaniu nią to już zupełnie inna sprawa. Całość sprawia, iż jest to gra wręcz uzależniająca od swojego zróżnicowania i przyjemnej rozgrywki.

/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone