Clipboard Master 3.0.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Clipboard Master 3.0.3

Program properties
Rozmiar 5.18 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.jumpingbytes.com/en/clipboard-master
Licencja Freeware
Data wysłania 13.11.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 254

Opis wydawcy

Program Clipboard Master jest aplikacją w znaczny sposób rozszerzającą funkcjonalność schowka Windows, dzięki udostępnieniu więcej niż jednego miejsca na skopiowany fragment, jak i szeregu dodatkowych funkcji rozwijających ten podstawowy element interfejsu. Zastępuje on przy tym domyślny schowek w całości.

Umożliwia on kopiowanie do schowka całych plików, folderów i danych, z inteligentnym identyfikowaniem zawartości i dostosowywaniem funkcjonowania programu do kontekstu, w jakim kopiowanie i wklejanie jest wykonywane. Na przykład, pliki i foldery będą kopiowane jako pliki i foldery gdy przenoszone są wewnątrz Eksploratora Windows, ale już w pakiecie Office zostaną one wklejone jako tekst czy inna zawartość. W przypadku kopiowania tekstu program pozwala na zdecydowanie, czy chcemy zachować formatowanie kopiowanej zawartości, czy skopiować jako czysty tekst. W przypadku odnośników Internetowych, program pozwala także na automatyczne skrócenie odnośnika w celu oszczędzenia miejsca. Oprócz tego program oferuje wiele więcej. Wszystkie opcje opisane są w wygodnym i przejrzystym pliku pomocy.

Interfejs programu jest przy tym wygodny i intuicyjny. Podstawowym celem przy tworzeniu programu było zapewnienie szybkiego dostępu do wszystkich funkcji aplikacji poprzez udostępnienie użytkownikowi szeregu skrótów klawiszowych umożliwiających szybkie skopiowanie wybranego przez siebie fragmentu za pomocą kombinacji klawiszy (domyślnie Ctrl +V a potem Alt+4) lub myszki. Program integruje siebie z powłoką Windows i wciśnięcie obydwu klawiszy myszki wywołuje menu Clipboard Master z całą obecnie zapisaną w nim zawartością. 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone