Applications Priority Master 1.10 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Applications Priority Master 1.10

Program properties
Rozmiar 1.21 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.vasilios-free.gr/freesoft/app_priority_master.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 13.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 94

Opis wydawcy

Niewielki program Applications Priority Master to przeznaczony na najnowsze systemy operacyjne Windows (2000, XP i Vista) program służący do uruchamiania programów z określonym priorytetem względem przyznawanej przez system mocy obliczeniowej procesora.

Dlaczego jest to przydatne? Otóż domyślne ustawianie priorytetu programu poprzez standardowy menedżer zadań Windows ciężko jest zaliczyć do wygodnych i niewymagających wysiłku metod ustawiania priorytetu. Aplikacja Priority Master umożliwia szybkie i bezproblemowe uruchomienie programu z zaprogramowanym odgórnie priorytetem dzięki możliwości tworzenia skrótów przez program, jak i z listy programów utworzonych wewnątrz programu. Ta niewielka aplikacja jest szczególnie przydatna w przypadku, gdy korzystamy z programów szczególnie obciążających procesor i chcemy nadać jednemu z nich priorytet względem innych i przyznać większą ilość mocy obliczeniowej procesora. O ile domyślny menedżer zadań ostrzega przed dokonywaniem takich zmian jest to bardzo przydatne, szczególnie, gdy uruchamiamy dany program w celu dokonania określonej, bardzo zasobożernej operacji, jak na przykład renderowanie filmu 3D, kompilowanie programu, konwersja plików czy eksport danych. W takich przypadkach Applications Priority Master jest nieocenionym narzędziem.

Tym bardziej, że interfejs programu można zaliczyć do kategorii bardzo łatwych w użyciu i intuicyjnych. Umożliwia on bardzo szybkie i efektywne utworzenie listy programów o określonych priorytetach i wdrożenie jej. Uwaga co do instalacji na Viście: instalację należy uruchomić w trybie kompatybilności z Windowsem XP (Service Pack 2).

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone