ArsClip 4.12.4990 Build 2769 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ArsClip 4.12.4990 Build 2769

Program properties
Rozmiar 1.05 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.joejoesoft.com/cms/showpage.php?cid=97
Licencja Freeware
Data wysłania 13.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 96

Opis wydawcy

Wiele jest programów oferujących rozszerzenie funkcjonalności schowka Windows (który niezaleznie od jego przydatności jest dosyć ograniczony w swojej wszechstronności). ArsClip jest freeware'owym programem przeznaczonym właśnie do tego celu, a do tego całkowicie przenośnym.

Napisany w Turbo Delphi, monitoruje on na bieżąco zawartośc schowka i pozwala na zapamiętanie piętnaście wycinków tekstu (lub więcej, zależnie od woli użytkownika) oraz może zostać skonfigurowany, by monitorować także kopiowane elementy nie będące tekstem. Pierwotnie program był bardzo prosty, jednakże wraz z rozwojem programu pojawiły się nowe, dodatkowe opcje, jak daleko idąca możliwość konfiguracji programu, łącznie z definiowaniem skrótów klawiszowych, emulacji wciskania klawiszy, jak i autouzupełniania nie tylko pojedynczych pól, ale całych często używanych formularzy na stronach internetowych czy programach. Program przy kopiowaniu rozpoznaje aktualnie tekst (zarówno formatowany, tzw. RichText, HTML czy zwykły w Unicode), jak i pliki oraz obrazy. Do działania, jak wspomniano, nie wymaga zupełnie instalacji, a jedynie Windowsa (przy czym najnowsze wersje gotowe do użycia spakowane są pod 32-bitowe systemy; kod źródłowy programu został udostepniony przez autora by umożliwić kompilowanie go pod 64-bitowe systemy).

Interfejs programu jest przejrzysty i w pełni konfigurowalny. O ile z ilością funkcji niekoniecznie stanowi on konkurencję dla najlepszych programów freeware i open source, jest on jednak na tyle mały i wydajny, że bez problemu znajdzie zastosowanie nawet u najbardziej wybrednych użytkowników.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone