Mouse Wrangler 1.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Mouse Wrangler 1.3

Program properties
Rozmiar 0.88 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.joejoesoft.com/cms/showpage.php?cid=135
Licencja Freeware
Data wysłania 13.11.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 92

Opis wydawcy

Gestykulacja, czyli tzw. non-verbal communication jest integralnym elementem naszej codziennej, międzyludzkiej komunikacji. Pozwala na przekazanie o wiele więcej wiadomości niż tylko słowa. Problem w tym, że nie da się tego przenieść do użytkowania komputera, polegającego wyłącznie na klawiaturze i myszce (lub innym gryzoniopodobnym przedmiotem). A może jednak...? Program Mouse Wrangler oferuje intrygujące możliwości na tym polu.

Otóż jest to program pozwalający użytkownikowi na zaprogramowanie szeregu rozpoznawalnych gestów wykonywanych myszką komputerową, po wykonaniu których komputer wykona określone polecenie, na przykład po zatoczeniu koła otworzy plik, zrobieniu kursorem ósemki otworzy przeglądarkę internetową a strzałki przełączy pulpit. Program jest w tym względzie wyjątkowo wszechstronny: użytkownik tworzy nowe gesty za pomocą łatwego w zrozumieniu kreatora, a wykonuje je w każdym wybranym przez siebie momencie myszką (pod warunkiem, że program działa w tle). O ile dla użytkownika przyzwyczajonego do myszki może się to wydawać udziwnieniem, dla osób korzystających np. z tabletów graficznych może to pomóc usprawnić pracę, gdyż nie trzeba wtedy rutynowo sięgać po myszkę, by np. otworzyć plik ze zdjęciami dla inspiracji.

Interfejs, jak wspomniano, jest przyjazny i łatwy w użyciu. Jedyny kłopot może sprawiać przyzwyczajenie się do wykonywania gestów na początku, jednak jak już się to opanuje, dalsze użytkowanie programu nie powinno stwarzać problemu. Dodatkowo, program nie wymaga żadnej instalacji (chociaż opcjonalny instalator jest zawarty w pakiecie), przez co można go spokojnie wypróbować, zanim zdecydujemy się włączyć Mouse Wrangler do naszego pakietu codziennie używanych narzędzi.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone