Instant Memory Cleaner 7.20 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Instant Memory Cleaner 7.20

Program properties
Rozmiar 1.70 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.vasilios-free.gr/freesoft/inst_mem_clean.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 13.11.2011
System
  • Windows Xp/Vista
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 412

Opis wydawcy

Program Instant Memory Cleaner jest niewielkim, aczkolwiek bardzo przydatnym greckim programem służącym do zarządzania pamięcią komputera i plikiem stronicowania Windows. Jest to całkowicie freeware'owa aplikacja usprawniająca optymalizowanie komputera, jak i codzienne z niego korzystanie.

Program jest w gruncie rzeczy graficzną nakładką umożliwiającą korzystanie z istniejącego już narzędzia Windows: ClearMem (Windows XP) albo FreeMem (Windows Vista). Obydwa te narzędzia służą do opróżniania pamięci komputera z wszystkiego poza niezbędnymi procesami i plikami do niej załadowanymi. Jednakże myliłby się ten, kto uznałby to za prostą kalkę. Tak naprawdę Instant Memory Cleaner to menedżer pamięci, wyświetlający obok szeregu opcji umożliwiających zawiadywanie nią także dokładne statystyki na temat jej użycia oraz ogółu dostępnej pamięci RAM i przestrzeni pliku stronicowania Windows. Użytkownik może ręcznie nakazać systemowi opróżnienie jej, co jest wyjątkowo przydatne w przypadku programów nie usuwających wykorzystywanych plików z pamięci samoistnie przy ich zamknięciu.

Interfejs programu jest prosty i łatwy w użyciu, zawierający się w zasadzie w pojedynczym pliku i okienkach otwieranych za jego pomocą. Jest on jednak nieocenionym narzędziem w codziennym korzystaniu z komputera, szczególnie,gdy korzysta się z wielu programów obciążających pamięć komputera. Należy przy tym zwrócić uwagę, iż o ile program wyświetla tyko do łącznie dwóch gigabajtów pamięci RAM ( i wszystkich z nią związanych statystyk), to w przypadku nakazania opróżnienia pamięci cała pamięć zostanie opróżniona, a nie tylko te dwa gigabajty.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone