Unlimited Menus 1.60 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Unlimited Menus 1.60

Program properties
Rozmiar 2.49 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.vasilios-free.gr/freesoft/unlimitedmenus.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 13.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 93

Opis wydawcy

Dobrze zbudowane menu to podstawa codziennej egzystencji! Szczególnie, gdy idzie o korzystanie z komputera. Co gorsza, często domyślna organizacja menu w komputerze jest dość kiepska, lub wręcz nieistniejąca. Program Unlimited Menus jest remedium na ten problem.

Do czego on służy? Ano Unlimited Menus pozwala na tworzenie własnych menu, za pomocą którego użytkownik może utworzyć sobie przejrzyście zorganizowane listy często wykorzystywanych przez siebie aplikacji, dokumentów i odnośników, włącznie z możliwością ustawiania skrótów tak, by w momencie wybrania ich uruchamiały się wszystkie, lub tylko część powiązanych z nim skrótów. Do czego to przydatne, można zapytać? Na przykład do tego, by za pomocą jednego kliknięcia móc uruchomić kilka programów i dokumentów naraz, by w kilka chwil być gotowym do pracy. Np. dla prawnika może to być uruchomienie naraz archiwum z prowadzonymi sprawami, edytora tekstu, programu zawierającego akty prawne i orzeczenia oraz ulubionej playlisty z Winampa. Dla grafika z kolei może być to odtwarzacz multimedialny, program graficzny, foldery zawierające niezbędne do tworzenia materiały, typu zdjęcia czy notatki oraz czytnik RSS. Możliwości są nieskończone, ograniczone wyłącznie potrzebami użytkownika i jego wyobraźnią. Program umożliwia także uruchamianie komend i aplikacji Windows normalnie niedostępnych dla typowego użytkownika.

Interfejs programu oparty jest w znacznym stopniu na Windowsie XP, przez co użytkownicy tego systemu operacyjnego będą czuć się jak w domu korzystając z Unlimited Menus. Ponadto, dzięki niewielkiemu rozmiarowi programu i dobremu kodowaniu, jest on wyjątkowo szybki w działaniu.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone