Cacheman 7.70 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Cacheman 7.70

Program properties
Rozmiar 3.22 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.outertech.com/en/speeding-up-windows-7
Licencja Freeware
Data wysłania 13.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 128

Opis wydawcy

Program Cacheman to jeden z najstarszych i zarazem najbardziej rozbudowanych menedżerów optymalizacji działania komputera. Program, pomimo swojej rozbudowanej natury i wszechstronności, jest także niezwykle przyjazny dla użytkownika i przydatny dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Pierwsza wersja Cacheman została wydana we wczesnym 1997 r., jako jedna z pierwszych aplikacji do optymalizowania działania programu Windows. Od tego czasu program jest w dalszym ciągu rozwijany i usprawniany przez swoich niemieckich twórców. W przeciągu lat program stał się jedną z najlepszych aplikacji do usprawniania działania komputera. Program pozwala na automatyczne, jak i ręczne ustawianie poszczególnych opcji umożliwiających sprawne działanie komputera, jak i możliwość wykorzystania stworzonych przez twórców programu profili, od oferujących maksymalną stabilność czy wydajność, po zaawansowane profile zostawiające wiele w rękach użytkownika, ale np. zarządzające profilami sieciowymi. Ponadto pozwala on na bieżące monitorowanie użycia pamięci RAM i pliku stronicowania oraz permanentne ustawianie priorytetów poszczególnych procesów: szczególnie użyteczne dla graczy! Dodatkowo udostępnia także obszerne menu pozwalające na zmianę drobnych, acz często niezbędnych ustawień, usprawniających korzystanie z komputera. No i także umożliwia naprawianie tzw. memory leaks.

Interfejs programu jest przyjazny dla użytkownika i pozwala na łatwe skorzystanie z wszystkich oferowanych opcji. Jest on bardzo łatwy w zrozumieniu i użyciu, jednak wymaga pewnego doświadczenia przy ręcznym ustawianiu opcji komputera. Jest on jednak niezastąpionym narzędziem w ręku każdego użytkownika.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone