Soldat 1.6.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Soldat 1.6.5

Program properties
Rozmiar 17.38 MB
Wydawca
Strona internetowa http://soldat.thd.vg/en/
Licencja Freeware
Data wysłania 13.11.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 127

Opis wydawcy

Czym jest Soldat? Weterani tej gry sieciowej z pewnością już się uśmiechają. Jest to polska gra akcji przeznaczona dla wielu graczy, w której wcielają się oni w żołnierzy i walczą. O co? Jest to nieistotne, tak długo jak walczą. Najważniejsza jest ogromna frajda płynąca z rozgrywki.

Gra wygląda stosunkowo prosto i opiera się na dwuwymiarowych starciach graczy używających arsenału trzynastu broni (głównych i dodatkowych) by czynić sobie krzywdę. W skład arsenału wchodzi między innymi legendarny Desert Eagle (tu używany po jednym dla każdej ręki), karabiny AK-74 i Steyr AUG oraz minigun XM-314. Dodatkowo gracze wyposażeni są w granaty oraz buty odrzutowe (tak, buty odrzutowe), pozwalające im skakać na dalekie odległości i latać na krótkie dystanse. Rozgrywka jest niezwykle dynamiczna i toczy się w trzech podstawowych trybach: arcade, nastawionym nie na realizm, a na rozgrywkę i rywalizację, realistyczny kładący nacisk na taktykę i współdziałanie oraz survival, w którym w każdej rundzie gracz dysponuje tylko jednym życiem. Rozgrywka dalej dzieli się na tryby takie jak deathmatch, team deathmatch czy Capture The Flag. Wbrew pozorom, prosta grafika i schematyczne postaci pozwalają na skupienie się na grze i czerpanie ogromnej przyjemności. Oczywiście, jeśli gracz nie posiada dobrego połączenia z Internetem, Soldat oferuje bardzo przyjemną zabawę z botami. O ile nie będą one w stanie zastąpić żywych graczy, są znacznym urozmaiceniem rozgrywki i pozwalają w pełni cieszyć się radością płynącą z wysadzania wroga.

Interfejs jest prosty i intuicyjny, opierający się na myszce i klawiaturze. Wszystkie opcje są w zasięgu gry w czasie rozgrywki, którą z kolei łatwo reguluje się za pomocą przejrzystego systemu menu i jasno opisanych jego elementów.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone