America's Army 3 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

America's Army 3 1.0

Program properties
Rozmiar 2.73 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.americasarmy.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 13.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 106

Opis wydawcy

America's Army to wieloosobowa gra budząca emocje. Dla jednych jest to narzędzie propagandowe Stanów Zjednoczonych, dla innych idealna forma wyrażania patriotyzmu. Lecz niezależnie od przekonań politycznych czy statusu jako gracza, America's Army to solidny kawał sieciowej gry taktycznej, dostępnej całkowicie za darmo.

Gra, zgodnie z tytułem, pozwala na wcielenie się w żołnierza Armii Stanów Zjednoczonych oraz uczestnictwo w symulowanych operacjach wojskowych. Gra zaprojektowana jest nie tylko jako rozgrywka wypełniająca wolny czas. Ma ona także za zadanie zaznajomić gracza z podstawowymi zasadami US Army, jak i przybliżyć proces treningu wojskowego i podstaw pierwszej pomocy. Program opracowany został w ścisłej współpracy z wojskiem, przez co może pochwalić się wysokim stopniem realizmu, jednak dostosowanym tak, by czynić rozgrywkę wyzwaniem dla gracza, ale nie niemożliwym zadaniem. Oprócz walki na piechotę, gra umożliwia także wykorzystanie pojazdów i zamontowanych na nich broni, z czego podstawowym jest HMMWV (popularny Hummer) z zamontowanym karabinem Browning M2 (półcalowy ciężki karabin maszynowy). Trzecia wersja programu oparta jest na silniku Unreal Engine 3 i została stworzona praktycznie od zera. Każda mapa pozwala na rozgrywanie wielu typów misji, zaś wyeliminowanie możliwości skakania (z zachowaniem kontekstowego przechodzenia przez przeszkody) umożliwiło wyeliminowanie irytującego tzw. Bunny Hopping).

Interfejs programu jest przyjazny i przystosowany do graczy. Nie wymaga on znajomości wojska ani terminów wojskowych by czerpać przyjemność rozgrywki: gracz uczy się wszystkiego stopniowo w trakcie gry i nie musi przysiadać fałdów, by cieszyć się grą.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone