Audiograbber 1.83.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Audiograbber 1.83.1

Program properties
Rozmiar 2.25 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.audiograbber.org
Licencja Freeware
Data wysłania 14.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 96

Opis wydawcy

Każdy, kto kiedykolwiek zajmował się zgrywaniem muzyki z płyt CD-ROM lub konwertowaniem jej na pliki .mp3 zapewne słyszał o programie Audograbber. To niegdyś płatne narzędzie jest znakomitą aplikacją przeznaczoną do ripowania muzyki i konwertowania plików .wav na pliki .mp3. A najlepsze jest to, że jest on całkowicie freeware!

Program ten to zintegrowany zestaw narzędzi służący do kopiowania i konwertowania muzyki. Obsługuje on wszystkie współczesne napędy i pozwala nie tylko na kopiowanie ścieżek z kompaktu (z zachowaniem CD Text i oznaczeń ścieżek, oczywiście), ale także na normalizowanie plików .mp3, usuwanie ciszy z początków utworów oraz zapisywanie ich do formatów muzycznych od MP3 (kodek LAME) po Windows Media Audio, zarówno spakowane, jak i niespakowane. Program pozwala także na dokonywanie konwersji plików .wav, przy czym w przypadku, gdy nie spełniają one wymogów niezbędnych dla konwersji, plugin WAV PCM pozwala na konwertowanie ich do takiego formatu, który nadaje się do dalszej konwersji. Oczywiście, Audiograbber pozwala także na ripowanie płyt winylowych (long play'e) oraz kaset.

Interfejs jest prosty i zrozumiały, każdy, niezależnie od tego, czy jest początkującym melomanem, czy doświadczonym fanem muzyki łatwo zorientuje się w opcjach programu, a w tych, których nie będzie w sanie zrozumieć, z pomocą przyjdzie obszerny plik pomocy. Jest on przy tym bardzo wydajny i przyjazny w użytkowaniu i pozwala na bardzo szybkie stworzenie kolekcji .mp3 nadającej się do odtwarzania na naszym ulubionym sprzęcie, niezależnie od tego, czy jest to iPod, Creative ZEN czy radio samochodowe odczytujące format mp3.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone