DeadLine 2.36 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DeadLine 2.36

Program properties
Rozmiar 1.46 MB
Wydawca
Strona internetowa http://deadline.3x.ro/
Licencja Freeware
Data wysłania 14.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 100

Opis wydawcy

DeadLine to program matematyczny skierowany do uczniów, studentów i inżynierów, którego celem jest umożliwienie tworzenia i analizowania równań w prostej do użycia i bardzo potężnej formie, do tego dostępnej całkowicie bezpłatnie dla każdego, który takiej pmocy naukowej potrzebuje. Czyli, cóż, Deadline.

Jest to freeware'owy program łączący opcje rysowania wykresów funkcji z dogłębną analizą matematyczną, opakowane w intuicyjny interfejs. Deadline rozpoznaje i obsługuje większość równań, między innymi równania algebraiczne, trygonometryczne, logarytmiczne, kwadratowe i funkcje. Dzięki oparciu rdzenia programu na bardzo potężnym i wydajnym silniku, w znakomity sposób wypełnia on swoje zadania, szybko i dokładnie wyświetlając funkcje, włącznie z takimi informacjami, jak miejsce zerowe, czy najwyższe i najniższe punkty na wykresie funkcji. Program oferuje także narzędzia służące do dogłębnej analizy funkcji i równania oraz eksportowania rezultatów do pliku. Oznacza to, iż wykonany wykres można swobodnie eksportować do pliku graficznego: program obsługuje formaty BMP, PNG, GIF i TIFF. Kolejnym narzędziem jest kalkulator Deadline, czyli oparty na wierszu poleceń program do obliczania równań i tworzenia nowych. I to, oczywiście, nie wszystkie funkcje, jeno te najważniejsze!

Interfejs programu jest znakomicie zaprojektowany, lecz na początku trochę onieśmielający, szczególnie dla osób, które mają problemy z opanowaniem matematyki. Jednakże wraz z opanowaniem programu przychodzi także docenienie jego wszechstronności i przydatności. Słowem, jest to znakomita pomoc naukowa.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone