Computer Profiler 2.5.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Computer Profiler 2.5.3

Program properties
Rozmiar 0.79 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.karenware.com/powertools/ptprofiler.asp
Licencja Freeware
Data wysłania 14.11.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 92

Opis wydawcy

Informacje o systemie... Jak je zebrać? Panel sterowanie i menedżer urządzeń? Tak, to jedna z dróg. Inną drogą, prawdopodobnie bardziej przyjemną, jest wykorzystanie programu Computer Profiler Karen Kenworthy.

Jest to niewielka, acz bardzo przydatna i wydajna aplikacja, wyświetlająca kompletny zestaw danych na temat komputera. Nie są to przy tym dane z kategorii Czy Wiesz Że?, ale naprawdę przydatne, dokładne wiadomości na temat systemu operacyjnego komputera, zainstalowanych programów, procesora i płyty głównej, BIOS-u, używanego przez komputer zasilacza, pamięci fizycznej i wirtualnej, protów wykorzystywanych przez system operacyjny, gniazd PCI, SCSI i USB, podłączonych drukarek, napędów, czasu i interfejsu systemu operacyjnego, sieci i jeszcze kilkanaście innych pozycji. Wystarczy powiedzieć jedno: Karen's Computer Profiler może być znakomitym uzupełnieniem loga z dxdiag i faktycznie może być w stanie wspomóc użytkownika lub informatyka dokonującego napraw w zdiagnozowaniu, co tak naprawdę w komputerze się zepsuło.

Interfejs programu jest przejrzysty i wygodny. Tak naprawdę jest on tak prosty, że nie ma co o nim pisać: wszystkie informacje są podzielone przejrzyście za pomocą jasno oznaczonych zakładek, zaś każda z pozycji jest dodatkowo opisana w okienku obok. Trudno jest przecenić tak prosty i zarazem tak wydajny interfejs. Znakomity program, w dużym skrócie! Pewną wadą może być brak polskiej wersji językowej, jednakże jasny układ i fakt, że informatyk w 99.9% przypadków będzie władał językiem angielskim, jest to bardziej niewielka niedogodność, niż autentyczna wada.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone