Time Sync 2.0.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Time Sync 2.0.2

Program properties
Rozmiar 1.32 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.karenware.com/powertools/ptsync.asp
Licencja Freeware
Data wysłania 14.11.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 111

Opis wydawcy

Czas, najciekawszy z wymiarów. Zegar systemowy w komputerze opiera się na tym, jak go ustawimy w momencie uruchomienia komputera, przez to nie zawsze musi być super dokładny. Ba, często jest wręcz odwrotnie! A dokładny czasomierz to rzecz niezmiernie ważna, szczególnie przy ustalaniu harmonogramu... Time Sync autorstwa Karen Kenworth to znakomita aplikacja do synchronizacji czasomierza systemowego.

Cóż ona potrafi? Ano po prostu umożliwia zsynchronizowanie zegara systemowego z dowolnym wybranym przez siebie serwerem na świecie, z dokładnością do tysięcznego miejsca po przecinku. Sekundy. Program oferuje kilkadziesiąt serwerów, w tym trzy polskie: jeden należący do firmy prywatnej i dwa do podmiotów publicznych: Akademickiego Centrum Komputerowego Cyfronet w Krakowie i Obserwatorium Astrogeodynamicznego w Borowcu. O ile w znacznej mierze może się on wydawać gadżetem, program ten jest niezmiernie przydatny do zautomatyzowania ustawiania czasu w przypadku, gdy zdarza się utrata mocy przez baterię CMOS na płycie głównej bądź innych sytuacjach stresowych. Program obsługuje automatyczną, okresową synchronizację, jak i ręczne synchronizowanie czasu. Dodatkową opcją jest stworzenie i udostępnienie własnego serwera czasowego, do którego inne będą mogły się odnosić.

Interfejs programu jest bardzo wygodny i przejrzysty. Wszystkie opcje posortowane są w łatwe do zrozumienia karty i są opisane w jasny do zrozumienia sposób. Time Sync nie zajmuje dużo miejsca ani zasobów systemowych, ale daje możliwość wreszcie posiadania precyzyjnego zegara w swoim systemie operacyjnym. Jak wiemy, czas to najcenniejsze z dóbr.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone