My Daily Digital Journal 2.4.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

My Daily Digital Journal 2.4.2

Program properties
Rozmiar 0.67 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.ssuitesoft.com/mydailyjournal.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 14.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 101

Opis wydawcy

Każdemu z nas potrzebny jest od czasu do czasu dobry edytor tekstu, jednakże nie do publikowania, prowadzenia bieżących notatek, zapisków i tak dalej. Dziennik, po prostu. Niestety, domyślnie Windows ani jego macierzysta korporacja nie ferują prostych, acz wszechstronnych programów umożliwiających bieżące prowadzenie dziennika. Dlatego stworzony został program o dość długiej nazwie SSuite Office - My Daily Digital Journal.

 

Jest to w sumie dość prosty, acz elegancki edytor tekstu, oferujący możliwości zbliżone do programu WordPad, z jedną, dość istotną różnicą: wszystko w Digital Journal jest tak zorganizowane, by umożliwić prowadzenie bieżącego dziennika. Główne okno programu to wpis dotyczący aktualnego dnia. Aplikacja pozwala na dowolne przewijanie programu i robienie notatek pod dowolnym dniem, przy pomocy kalendarza stanowiącego integralną część programu. Do swoich wpisów użytkownik może dodawać znaki specjalne, emotikonki, obrazki i inne grafiki w celu dokładniejszego opisania... wszystkiego co potrzebuje! Program pozwala na zabezpieczenie hasłem całej bazy danych poprzez ustawienia programu. Tutaj uwaga: przy pierwszym uruchomieniu programu należy wcisnąć Enter, gdy zapyta on nas o hasło, a następnie ręcznie je ustawić z opcji.

Interfejs jest przejrzysty i wygodny, zorganizowany za pomocą czytelnych ikon wziętych wprost z WordPada. Formatowanie tekstu za jego pomocą jest bardzo wygodne i, jak wspomniano, pozwala na wklejanie grafik i obrazków. Największą zaletą programu jest jego przenośność: nie wymaga on instalacji i działa bez potrzeby instalowania dodatkowych programu, a w dodatku jest wystarczająco mały, by zmieścić się na pamięci USB. Ot, po prostu solidny dziennik.

Uwaga: Program automatycznie zapisuje wszystkie wpisy, stąd brak opcji zapisz!

 

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone