Embedded Vector Editor 3.56 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Embedded Vector Editor 3.56

Program properties
Rozmiar 0.17 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.goosee.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 14.11.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 99

Opis wydawcy

Grafika wektorowa, czyli rozpoznawalny format .svg towarzyszy nam na każdym kroku, szczególnie na wszelkiego rodzaju encyklopediach internetowych, gdzie jest najtańszą i najefektywniejszą formą wyświetlania symboli i flag. EVE, czyli Embedded Vector Editor, to całkowicie freeware'owy program do edytowania grafiki wektorowej.

I do tego jeden z najmniejszych! EVE zawiera się w jednym archiwum .zip o rozmiarze niecałych 171 kilobajtów. W zamian, użytkownik otrzymuje bardzo wszechstronne i potężne narzędzie do tworzenia grafiki wektorowej, znakomite do wszystkich zadań wymagających łatwo skalowanych ilustracji, czy to dla organizacji, projektowania, czy tworzenia wzorów do wycięcia w zakładzie poligraficznym, EVE to znakomity wybór. Program pozwala na eksportowanie do plików WMF, EMF oraz bitmap, jak i importowanie plików opartych na bitmapach jako podstaw do tworzenia grafiki wektorowej. Znakomity i wszechstronny, program nie wymaga d tego jakiejkolwiek instalacji ani konfiguracji – jest gotowy do działania od momentu rozpakowania archiwum. Słowem, naprawdę znakomity kawał roboty.

Interfejs jest przejrzysty i łatwy w użyciu, opiera się na okienkach i menu z których wybieramy elementy grafiki wektorowej. Są one przy tym każde w pełni konfigurowalne i nadają się w pełni do tworzenia nawet tych bardziej skomplikowanych ilustracji. Pewną wadą może być brak polskiej wersji językowej, jednakże nie przeszkadza to w użytkowaniu programu – wszystkie opcje są opatrzone jasnymi do zrozumienia ikonami i umożliwiają łatwe skorzystanie z każdej opcji.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone