Inquiry Basic Edition 1.11 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Inquiry Basic Edition 1.11

Program properties
Rozmiar 3.91 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.metaproducts.com/mp/inquiry_basic_edition.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 15.11.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 95

Opis wydawcy

Każdy z nas potrzebował kiedyś zapisać na dysk stronę internetową. Nieważne co to było, ważne, że taka potrzeba pojawiła się. Jednakże zawsze jest jeden problem: po pewnym czasie, wraz z coraz większą ilością zapisanych stron powoli zaczynamy się w naszym archiwum Internetu gubić. Program Inquiry powstał po to, by móc ten proces usprawnić.

Program pozwala na zbieranie i organizowanie stron internetowych szybko i bez problemów. Jest to samodzielna aplikacja Windows z możliwością zintegrowania jej z przeglądarką Internet Explorer jako dodatkowej karty. Inquiry Basic Edition jest wersją podstawowa: korporacja MetaProducts oferuje dodatkowe wersje z większą ilością funkcji, jednak nawet Basic Edition może służyć znakomicie. Program automatyzuje zapisywanie stron internetowych na dysk i automatycznie je segreguje, z możliwością eksportu do szeregu uniwersalnych formatów, jak i importu zewnętrznych dokumentów. Pojedyncze kliknięcie wystarczy do zapisania na dysku strony, zaś sam proces jest zdecydowanie szybszy od normalnego procesu zapisywania. Oczywiście, wbudowany silnik do przeszukiwania pozwala na szybkie i wydajne przeszukiwanie swojej kolekcji. Rezultat wyświetlany jest w osobnym oknie, przez co nie przerywa to pracy na programie. Organizacja swoich zbiorów odbywa się przy tym tak, jak użytkownik sobie tego życzy, z wykorzystaniem funkcjonalności drag-and-drop.

Interfejs programu jest zaprojektowany przystępnie i przyjaźnie. Łatwo odnaleźć się we wszystkich opcjach, a dostęp do wszystkich funkcji jest możliwy z poziomu głównego okna programu i nie stwarza problemów. Jest to przydatne narzędzie, podsumowując, szczególnie dla fanów Internetu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone