Neembuu Uploader 2.9 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Neembuu Uploader 2.9

Program properties
Rozmiar 1.07 MB
Wydawca
Strona internetowa http://neembuuuploader.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 15.11.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 129

Opis wydawcy

Cóż to za program kryje się pod tajemnicza nazwą Neembuu? Otóż jest to całkowicie darmowy, open-source'owy program do wgrywania wybranych przez siebie plików na darmowe serwisy oferujące hosting plików i zarządzanie linkami do nich. Jest to wbrew pozorom bardzo przydatna aplikacja, gdyż pozwala zautomatyzować proces wgrywania i zaoszczędzić naprawdę duża ilość czasu.

Program operuje na zasadzie drag-and-drop: użytkownik przeciąga wybrane przez siebie pliki do głównego okna programu, a następnie aplikacja wgrywa je na serwer. Program wymaga przy tym, by użytkownik podał swoje dane dostępowe (login i hasło) do wszystkich serwisów, na jakich chce swoje pliki umieścić, gdyż jest to niezbędne dla poprawnego działania programu i wgrywania plików. Program obsługuje serwisy: 2Shared.com, Badongo.com, BayFiles.com, DepositFiles.com, DropBox.com, Easy-share.com, EnterUpload.com, FileDropper.com, FileDude.com, FileFactory.com, FileServe.com, FileSonic.com, HotFile.com, ifile.it, ImageShack.us, Letitbit.net, MediaFire.com, MegaUpload.com, MultiUpload.com, RapidShare.com, SendSpace.com, ShareSend.com, UgotFile.com, UploadBox.com, UploadMB.com, Uploaded.to, Uploading.com, Wupload.com, Zshare.net, ZippyShare.com. Pozwala przy tym na ustawianie limitów wgrywania oraz zarządzanie usuwaniem plików, jeśli serwer, na który plik został wgrywany podaje odnośniki umożliwiające usunięcie pliku.

Interfejs programu jest wygodny i bardzo intuicyjny. Sama aplikacja jest do tego całkowicie przenośna: nie wymaga żadnej instalacji do działania. Słowem, solidny program do dzielenia się plikami.

 

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone