NotiPage 1.25 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

NotiPage 1.25

Program properties
Rozmiar 0.92 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.notipage.com/en/index.php
Licencja Freeware
Data wysłania 15.11.2011
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 99

Opis wydawcy

Zapewne każdemu użytkownikowi zdarzało się kiedyś korzystać z Internetu i oczekiwać na to, aż uaktualni się jakaś strona. Czy to nowy trailer do filmu, czy wydanie narzędzia, czy może wiadomości... W każdym bądź razie, sprawdzanie cały czas strony, czy już została zaktualizowana nie należy do najprzyjemniejszych czynności i jest wyjątkowo absorbujące. NotiPage to program, który powstał po to, by umożliwić automatyczne powiadamianie użytkownika, czy już zaktualizowała się dana strona.

Jak to działa? Proste. Użytkownik tworzy sam nowy alert w programie, ustawiając URL (odnośnik do strony), a następnie słowa, jakie program ma okresowo wyszukiwać na stronie docelowej, słowa jakich absolutnie pod żadnym pozorem nie powinno tam być, częstotliwość sprawdzania strony docelowej no i wreszcie nazwę dla alertu. Tak naprawdę, jedynym ograniczeniem w uniwersalności programu jest zapewne tylko i wyłącznie wyobraźnia użytkownika i jego potrzeby. Jest to wyjątkowo wszechstronne narzędzie, a do tego pozwala na ustawienie, czy program ma powiadomić o uaktualnieniu strony za pomocą dźwięku lub wyskakującego okienka. Pozwala także na bieżące kontrolowanie dostępności stron prowadzonych przez użytkownika, a także... No, wiele, wiele innych sytuacji. Tak jak wspomniano, jedyne ograniczenie to nasza wyobraźnia.

Interfejs programu jest bardzo wygodny i przejrzysty. Pozwala on na bezproblemowe skonfigurowanie alertów i zarządzanie już istniejącymi. Program instaluje się bez problemu, przy czym jedna uwaga: przy pierwszym uruchomieniu wyświetla błąd o braku bazy danych. Należy wtedy po prostu kliknąć opcję utworzenia nowej bazy danych i po kłopocie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone