TrayIcon Pro 2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TrayIcon Pro 2.1

Program properties
Rozmiar 0.98 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.metaproducts.com/mp/trayicon_pro.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 15.11.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 104

Opis wydawcy

Program TrayIcon Pro to wszechstronny, acz niewielki freeware'owy program opracowany przez MetaProducts Corporation, którego głównym celem jest umożliwienie użytkownikowi uruchamiania ulubionych programów, odnośników czy często używanych folderów i plików na komputerze za pomocą prostego meny umieszczonego w zasobniku systemowym, obok zegara.

Program ma postać ikony umieszczonej w zasobniku, po kliknięciu której użytkownikowi wyświetla się lista programów dodanych przez niego i uznanych za istotne. Program opiera się w całości na działaniu użytkownika: to on (lub ona) sam ustala, jaki program, plik, folder lub odnośnik chce dodać. Proces dodawania przebiega za pomocą przejrzystego kreatora, który umożliwia szybkie i wygodne tworzenie list istotnych dla użytkownika rzeczy. Program nie zabiera przy tym dużej ilości zasobów systemowych i funkcjonuje szybko i sprawnie. Przy tym należy pochwalić twórców zdecydowanie za umożliwienie użytkownikowi dostosowania zachowania programu do swoich wymagań: nie uruchamia się on domyślnie przy starcie systemu, lecz to użytkownik sam określa przy końcu instalacji, czy chce, żeby TrayIcon Pro uruchamiał się przy starcie systemu. Jest to znakomite wyjście naprzeciw użytkownikowi.

Interfejs programu, jak już wspomniano, jest bardzo wygodny w używaniu i pozwala na szybkie i bezproblemowe dodawanie nowych programów i korzystanie z nich. Dodatkową funkcją integrowaną z Eksploratorem Windows jest możliwość zminimalizowania każdego okna do zasobnika systemowego za pomocą ikony TrayIcon Pro dodanej do nagłówka każdego okna. Jest to zaskakująco wygodne i pomaga w organizowaniu paska zadań Windows, który ma tendencje do stawania się bardzo wypełnionym i trudnym w nawigacji.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone