Chasys Draw IES 4.12.05 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Chasys Draw IES 4.12.05

Program properties
Rozmiar 18.71 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.chachaslab.com/chasys_draw_ies.php
Licencja Freeware
Data wysłania 16.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 78

Opis wydawcy

Charakter! To założenie, obok wydajności i innowacyjności, legło u podstaw stworzenia Chasys Draw IES (Integrated Editing Suite). Jest to niezależny, freeware'owy program zaprojektowany nie po to, by być jak Photoshop, ale by być inny niż gigant na rynku edytorów grafiki.

A czy to osiąga? Cóż, z pewnością Chasys posiada ogromną ilość opcji i możliwości. Od wstępnej możliwości połączenia Chasys z używanymi przez nas plikami do obróbki grafiki, poprzez wygodne kreatory pozwalające na stworzenie nowego projektu, po ogrom narzędzi widać, iż autor włożył ogromną ilość wysiłku w stworzenie programu. Chasys oferuje edytor grafiki oparty na warstwach, z wbudowaną możliwością animowania obrazów (IES Artist), wielowątkowy konwerter obrazów (IES Converter), szybką i wydajną przeglądarkę grafiki (IES Viewer) oraz narzędzie do przetwarzania plików .RAW (RAW-Photo). Każde narzędzie posiada ogromną ilość zastosowań, a do tego obsługuje systemu UAC, czyli ekrany dotykowe, tablety i tak dalej. Podobnie jak jego konkurent, Chasys Draw obsługuje także ogromną ilość wtyczek dalej rozszerzających jego funkcjonalność. Jednakże w odróżnieniu, posiada także wiele niewielkich, zdawałoby się nieistotnych funkcji, które znacznie ułatwiają korzystanie z programu, jak przeniesienie najczęściej używanych narzędzi w formie przycisków do głównego okna programu. Oczywiście, nie wyczerpuje ten krótki opis wszystkich możliwości programu: Chasys zawiera także generator ikon, własny notatnik, generator palet kolorów... Słowem, ogrom funkcji.

Interfejs, jak wspomniano, jest bardzo wygodny w używaniu i pozwala na cieszenie się wszystkimi funkcjami Chasys bez potrzeby spędzania cennych minut na poszukiwaniu danej opcji. Najlepsze jednak jest to, iż jest to program całkowicie freeware, pozwalający na swobodną naukę tworzenia grafiki, jak i rozwijanie już istniejących umiejętności bez obawy o problemy finansowe.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone