FreeOrion 0.4.3.6281 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FreeOrion 0.4.3.6281

Program properties
Rozmiar 141.60 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.freeorion.org/index.php/Main_Page
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 16.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 123

Opis wydawcy

FreeOrion jest cały czas rozwijającą się grą z kategorii 4X: eXplore, eXpand, eXploit, eXterminate, inspirowaną serią gier strategicznych Master of Orion, nie będąc przy tym klonem żadnej z nich. Jest to całkowicie darmowa produkcja Open Source, tworzona przez fanów gatunku.

W grze wcielamy się w przywódce wybranego przez nas Imperium, zaledwie jednego z wielu na mapie galaktyki, zaś nasz cel jest jeden: osiągnięcie dominacji nad pozostałymi rasami i imperiami, jakimikolwiek środkami. Gra jest prawdziwie strategiczna: unika ona tak denerwującego często mikrozarządzania jednostkami i planetami na rzecz podejmowania naprawdę dalekosiężnych i ważnych decyzji. Oferuje ona bardzo dokładny system ekonomiczny, opierający się na zarządzaniu koloniami i ich ludnością w celu zrównoważenia rozwoju i bytu ludności. Dodatkowo gra posiada wręcz ogromne drzewko technologii (podobnie jak zresztą seria Master of Orion) oraz interesujący system walki oparty na trójwymiarze. Gra znajduje się aktualnie w fazie beta i autorzy proszą o przekazywanie wiadomości na temat napotkanych bugów i usterek poprzez interfejs serwisu Sourceforge. Jednak nawet na tym etapie jest to niezwykle grywalny zjadacz czasu, kontynuujący najlepsze tradycje serii Master of Orion, a syndrom jeszcze jednej tury niewątpliwie i tutaj zainfekuje gracza.

Interfejs programu jest zbliżony do wspomnianej już wielokrotnie serii Master of Orion. Opiera się on na nawigacji myszką i systemie jasno zorganizowanych menu. Pozwala to na wygodne i szybkie korzystanie z wszystkich opcji FreeOrion oraz cieszenie się w pełni rozgrywką

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone