K-Meleon 1.5.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

K-Meleon 1.5.4

Program properties
Rozmiar 5.71 MB
Wydawca
Strona internetowa http://kmeleon.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 16.11.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 129

Opis wydawcy

Każdy zna Firefoxa. Ta Mozillowa przeglądarka to obok Google Chrome jeden z królów na rynku przeglądania stron internetowych. Jednakże to nie oznacza, że nie da się tego programu ulepszyć. K-Meleon jest prostą i szybką przeglądarką oparta na programie Firefox, której celem jest umożliwienie użytkownikowi pełnej i absolutnej kontroli nad jej wyglądem i funkcjonowaniem.

K-Meleon, jak już wspomniano, jest bardzo szybką i wygodną przeglądarką, pozwalającą na używanie istniejących list Ulubionych stron z Internet Explorera oraz Hotlisty Opery razem z zakładkami Netscape i Mozilli. Oczywistym skutkiem oparcia programu na architekturze płomiennego lisa jest funkcja przeglądania stron internetowych w łatwych do ogarnięcia i zarządzania kartach. Z kolei rzeczą niespotykaną w Firefoxie, a dostępną z marszu w K-Meleonie jest funkcja rozpoznawania gestów wykonywanych myszką. Spopularyzowana pierwotnie przez przeglądarkę Opera funkcja pozwala na szybkie przeglądanie stron z wykorzystaniem szeroko funkcjonalnych gestów. Każdy z nich można dostosowywać do własnych wymagać i zmieniać według uznania. Ponadto użytkownik posiada możliwość łatwego dostosowywania wyglądów menu i pasków zadań. Nie ma żadnej potrzeby instalować dodatkowego oprogramowania – K-Meleon automatycznie pozwala na konfigurowanie swojego wyglądu. A do tego posiada wbudowaną i doskonale funkcjonującą wtyczkę blokującą wyskakujące okienka.

Interfejs programu jest prosty i łatwy w zrozumieniu i użyciu. Obecność szeregu użytecznych funkcji, jakich nie posiada Mozilla Firefox sprawia, iż może warto się zastanowić choćby nad przetestowaniem tej przeglądarki?

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone