Math-o-mir v1.62 beta5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Math-o-mir v1.62 beta5

Program properties
Rozmiar 0.67 MB
Wydawca
Strona internetowa http://gorupec.awardspace.com/mathomir.html
Licencja Freeware
Data wysłania 16.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 212

Opis wydawcy

Program Math-o-mir to zaprojektowana dla uczniów i studentów matematyki potrzebujących narzędzia do rozwiązywania równań aplikacja, pozwalająca na tworzenie i rozwiązywanie równań dokładnie tak, jakby były one zapisywane na kartce w zeszycie.

Taki zresztą postawił sobie cel autor programu, by tworzenie równań było tak proste jak na lekcji w zeszycie. Sam program zaprojektowany jest tak, by działać jako osobisty notatnik do działań matematycznych, gdzie można szybko, na brudno zapisywać notatki matematyczne, bez potrzeby silenia się na wielką estetykę. Jego docelowymi odbiorcami są inżynierowie, studenci, nauczyciele, jak i zaawansowani zwykli zjadacze chleba. Dla wszystkich podstawową funkcją programu ma być właśnie możliwość szybkiego i efektywnego robienia notatek, rozwiązywania równań i tworzenia gotowych do eksportów obrazów równań. W interfejsie Math-o-mir wykorzystuje się prosta mechanikę drag-and-drop, przeciągając i upuszczając z podręcznego elementu podstawowe elementy równań a następnie łącząc je w całość. Możliwe jest także tworzenie gotowych elementów równań, a następnie kopiowanie ich między innymi równaniami, a także eksportowanie ich w formie grafiki rastrowej, MathML czy kodu LaTeX w celu użycia w zewnętrznych programach. A czym byłby notatnik do matematyki bez funkcji analizowania i rozrysowania funkcji? Math-o-mir także i to oferuje. Dodatkową pomocą jest zintegrowany z programem prosty kalkulator, mający ułatwić korzystanie z programu i liczenie równań.

Interfejs jest prosty, przejrzysty i doskonale użyteczny. Dokładnie taki, jakiego spodziewamy się, ba, wymagamy od programu mającego nam pomóc w rozwiązywaniu problemów matematycznych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone