Open Contacts 6.1.9.727 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Open Contacts 6.1.9.727

Program properties
Rozmiar 5.27 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.fonlow.com/opencontacts/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 111

Opis wydawcy

Stworzony przez firmę Fonlow IT program Open Contact to zaawansowany i bardzo wszechstronny menedżer kontaktów, z dodatkową opcją synchronizowania zawartości bazy danych programu z zewnętrznymi aplikacjami.

Rozprowadzany jako narzędzie całkowicie freeware'owe, program Open Contacts jest znakomitym narzędziem zarówno dla osób prywatnych, jak i organizacji dla zarządzania kontaktami. Został on przy tym stworzony z myslą o klientach, którzy potrzebują więcej niż tylko zwykłego adresownika. Dzięki bibliotece SyncML zawartość programu może być synchronizowana z pamięcią smartfonów, PDA oraz sieciowych adresowników. A w czym przejawia się ponadprzeciętność programu? Po pierwsze, w nieograniczonej liczbie pól w kontaktach: obok standardowych pól, jak imię i nazwisko, adres czy telefon, użytkownik posiada możliwość dodawania własnych. Ponadto może on zarządzać relacjami między poszczególnymi kontaktami i zaznaczać je jako kontakty handlowe, prywatne, czy inne. Do tego dochodzi zestaw dokładnych kategorii, także tworzonych przez użytkownika, w które przejrzyście sortowane są kontakty. Uzupełnieniem kategoryzowania jest wydajna funkcja przeszukiwania bazy danych.

Program posiada wygodny i bardzo wydajny interfejs, pozwalający także na współpracę z programami Windows związanymi z telefonią, pocztą elektroniczną oraz przeglądaniem Internetu, integrację z Google Maps, Yahoo Maps i Microsoft Live Maps (za pomocą odpowiednich wtyczek). Oczywistą funkcją jest możliwość drukowania kontaktów i ich danych, jak i importowanie kontaktów z MS Outlook, Outlook Express (WAB), Eudora, Netscape/Mozilla Thunderbird, xCard, CSV, LDIF, Windows Contacts i formatu vCard. Uzupełnieniem jest funkcja eksportu do zwykłego tekstu, CSV, Excela, formatów vCard i XML (xCard), HTML, hCard oraz XFN (XHTML Friends Network). Wreszcie, jest to program przenośny, pozwalający na uruchamianie z pamięci USB. Słowem, znakomity. 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone