AceMoney Lite 4.35.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

AceMoney Lite 4.35.1

Program properties
Rozmiar 3.61 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mechcad.net/products/acemoney/free-personal-finance-software-quicken-alternative.shtml
Licencja Freeware
Data wysłania 17.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 106

Opis wydawcy

Program AceMoney Lite jest darmową aplikacją przeznaczoną do zarządzania finansami osobistymi i pomyślanym przez twórców, firmę MechCAD Software, jako freeware'owa alternatywa dla oprogramowania Quicken i Microsoft Money. Jest to mniejsza wersja AceMoney, ograniczona do dwóch kont użytkownika, ale wystarczająca dla zarządzania domowym budżetem.

Program zaprojektowany jest w tym celu, by umożliwić zorganizowanie swoich wydatków i śledzenie, gdzie one właściwie się podziewają. Umożliwia on generowanie raportów wydatków, włącznie z tworzeniem wykresów pokazujących natychmiast, ile pieniędzy wydaliśmy, a ile przyjęliśmy. Oczywiście, wymaga to ogromnej dyscypliny we wprowadzaniu wydatków. Dzięki AceMoney możemy tworzyć i zarządzać budżetem za pomocą blisko setki gotowych kategorii wydawania pieniędzy. Dzięki temu można śledzić różnice między kwotą, jaką przeznaczyliśmy na wydatki, a jaką tak naprawę wydaliśmy. Do tego program posiada opcję śledzenia kursu przeszło czterystu tysięcy spółek obecnych na giełdzie, obok bardzo szerokich możliwości zarządzania poczynionymi inwestycjami. A gdy np. posiadamy konta w obcych walutach, lub obracamy nimi regularnie w ramach domowego budżetu? Program posiada wbudowany przelicznik walut z blisko 150 walutami, uaktualnianymi na bieżąco w oparciu o kursy publikowane w Internecie. Dodatkowo pozwala także na importowanie informacji z naszych kont bankowych, eksportowanych w formacie QIF i QFX. No i oczywiście nie można zapomnieć o opcji planowania płatności, w tym spłaty zaciągniętych kredytów i długów oraz ustawiania przypomnień o ich spłacie.

Całość programu jest opakowana zgrabnym, wygodnym interfejsem i pozwala dodatkowo na zabezpieczenie dostępu do programu hasłem.


5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone