Foxit Reader 6.0.6 Build 0722 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Foxit Reader 6.0.6 Build 0722

Program properties
Rozmiar 27.91 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.foxitsoftware.com/Secure_PDF_Reader/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 123

Opis wydawcy

Niezależnie od tego, czy jest się użytkownikiem prywatnym, czy ministrem, pliki .pdf stanowią jedno z podstawowych, jeśli nie podstawowe medium wymiany ważnych dokumentów, wiadomości czy dzienników urzędowych. Klasyczny Adobe Reader jest może i uniwersalnym narzędziem, ale czy jest najlepszym? Program Foxit Reader sworzony został jako szybka, lekka i bezpieczna alternatywa.

Program, jak wspomniano, zoptymalizowany został do szybkiego działania, bez obciążania zasobów systemowych i, co najważniejsze, dla zabezpieczenia interesów użytkownika przed potencjalnie niebezpiecznymi funkcjami i makrami zawartymi w dokumentach formatu .pdf. Dodatkowo, Foxit Reader posiada pełen zestaw narzędzi do wspólnej pracy nad dokumentami, łącznie z możliwością dodawania notatek, wypełniania formularzy i dzielenia się informacją za pomocą sieci społecznościowych. Jednakże najistotniejsze jest to, iż program uruchamia się natychmiast i wyświetla pliki .pdf bardzo szybko, przy niskim obciążeniu pamięci, co jest szczególne ważne na mniejszych komputerach osobistych i laptopach. A dokładniej jeśli chodzi o funkcję? Komentowanie i podświetlanie tekstu w PDFach pozwala na szybkie prowadzenie korekty i przesyłanie tekstu współpracownikom. Dzięki opcjom takim jak Callout, Textbox czy Measure pozwala na łatwe dodawanie komentarzy do własnego pliku PDF, wspomniane wypełnianie formularzy, jak i tworzenie osobnych, unoszących się okienek z komentarzami. A Measure, jak miarka, pozwala na mierzenie odległości, przydatne, gdy komentujemy dla działu DTP. Program zawiera także sprawdzenie poprawności wprowadzonego tekstu (tylko dla języka angielskiego) jak i syntezator głosu pozwalający na czytanie dokumentów przez komputer, przydatne np. w czasie jazdy.

Te i wiele innych funkcji Reader oferuje zapakowanych w łatwy w użyciu, przyjazny i elegancki interfejs, zdradzający biznesowe przeznaczenie aplikacji. Ale jest użyteczny, cóż, dla każdego!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone