Fresh Download 8.72 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Fresh Download 8.72

Program properties
Rozmiar 2.05 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.freshdevices.com/freshdown.html
Licencja Freeware
Data wysłania 17.11.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 66

Opis wydawcy

Wiele jest akceleratorów ściągania na rynku, pozwalających na ściąganie dużych plików w kilka chwil. Ale nie każdy może się pochwalić zarówno szybkością, jak i niewielkim rozmiarem programu Fresh Download korporacji FreshDevices.

Jest to niewielki i zoptymalizowany w celu umożliwienia bezproblemowego i szybkiego korzystania zeń program, napisany po to, by móc ściągać ulubione programy i pliki użytkownika tak szybko, jak to tylko możliwe. Jest to przy tym aplikacja całkowicie darmowa, nie wymagająca instalowania dodatkowych programów ani nie oferująca darmowych, jedynych w swoim rodzaju okazji, a właściwie pułapek, do pobrania i instalacji. A jakie są najważniejsze cechy? Program pozwala na ściąganie plików z maksymalną prędkością jaką oferuje połączenie internetowe użytkownika, za pomocą protokołów FTP, HTTP i HTTPS. Oczywiście, pobieranie można w każdym momencie spauzować i wznowić, dzięki wbudowanej, wszechstronnej opcji ponownego uruchamiania pobierania. Zaś dzięki zastosowaniu wielu połączeń dla każdego pliku możliwe jest faktyczne osiągnięcie wysokiej prędkości pobierania. Program domyślnie stosuje cztery połączenia, przy czym maksymalnie może stosować do ośmiu. A czy wspomniałem już o możliwości inte]gracji z większością popularnych przeglądarek na rynku, czyli Internet Explorer, Mozilla Firebird, Firefox, Netscape Communicator, Opera, Avant Browser, Crazy Browser, Maxthon / MyIE2 czy Slim Browser w dowolnym systemie operacyjnym Windows? A harmonogram? Przechwytywanie odnośników ze schowka? Antywirus? Dostęp do zabezpieczonych hasłem stron i serwisów FTP? Serwer proxy?

Wszystko to i więcej oferuje Fresh Downloader w niewielkim, wydajnym i bardzo przyjaznym interfejsie. Jest to naprawdę znakomita alternatywa dla gigantów rynkowych w tej dziedzinie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone