Fresh HTML 3.70 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Fresh HTML 3.70

Program properties
Rozmiar 4.53 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.freshwebmaster.com/freshhtml.html
Licencja Freeware
Data wysłania 17.11.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 93

Opis wydawcy

Program Fresh HTML autorstwa FreshDevices Corp. (a raczej odnogi przedsiębiorstwa zwanej FreshWebmaster) to w pełni funkcjonalny edytor języka HTML przeznaczony dla tworzenia stron internetowych za pomocą graficznego interfejsu WYSIWYG (Co Widzisz To I Masz).

Fresh HTML oferuje podstawowe możliwości tworzenia stron za pomocą języka HTML, jednakże jest to wyłącznie na pierwszy rzut oka, bowiem aplikacja zawiera także inne, bardzo przydatne narzędzia. Wśród nich znajduje się narzędzie do badania arkuszy stylów CSS, do podglądania tzw. tagów, kreator trójwymiarowych buttonów na strony internetowe, pakiety ikon do wykorzystania, podgląd kodu HTML strony zorganizowanego hierarchicznie w tzw. drzewka, narzędzie do sprawdzania poprawności językowej tekstu na stronie i więcej. A na więcej składa się także łatwy w obsłudze i zdecydowanie bardzo przydatny kreator tabel, domyślna obsługa formatu ActiveX i appletów Java, tworzenie przewijającego się tekstu (niestandardowe, bez certyfikatu W3C), podgląd tworzonej strony w przeglądarce internetowej, jak i obsługę dla wykorzystywania plików dźwiękowych (formaty .mid, .wav i .au) oraz plików JavaScript i VBScript w tworzonej stronie. W związku z tym należy też zwrócić uwagę na to, iż program obsługuje również wstawianie odtwarzaczy multimedialnych, opartych na formatach Quick Time, Real Media lub Flash. No i także łatwe w użyciu kreatory pozwalające na wstawienie takich funkcji jak auto-odświeżanie, meta tagi, ustawianie odnośników dla okien i głównej strony, ustawianie systemu LINK no i oczywiście edycję koloru strony.

Całość obsługuje się za pomocą przejrzystego, przyjaznego interfejsu WYSIWYG (jak wspomniano wyżej). A biorąc pod uwagę ilość narzędzi, można spokojnie polecić ten program także bardziej zaawansowanym webmasterom.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone