Fresh FTP 5.52 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Fresh FTP 5.52

Program properties
Rozmiar 0.96 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.freshwebmaster.com/freshftp.html
Licencja Freeware
Data wysłania 17.11.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 89

Opis wydawcy

Stworzony przez Freshwebmaster (podmiot FreshDevices Corp.) program Fresh FTP jest w pełni darmowym i jak najbardziej funkcjonalnym narzędziem do bezpośredniej wymiany plików za pomocą protokołu FTP. Jest to idealne narzędzie dla webmasterów i innych osób korzystających z możliwości, jakie oferują serwery FTP.

Program pozwala swojemu użytkownikowi na pobieranie i wgrywanie zawartości sieciowej (każdego typu, czy to grafika, kopie zapasowe, statystyki czy pliki wgrane na serwer) z serwerów sieciowych obsługujących protokół transferu plików (FTP). Jest on przy tym tak napisany, że obsługuje wielowątkowość, czyli równoczesny transfer wielu plików i folderów, wraz z możliwością wstrzymywania i wznawiania transferu. Nie jest to oczywiście jedyna funkcjonalność, Fresh HTML posiada naprawdę wiele funkcji, w tym monitorowanie schowka na bieżąco, listowanie zwartości serwera wraz z jej rozmiarem, statystykę najbardziej odwiedzanych stron, kolejkowanie danych do pobrania i wgrania (z możliwością jej eksportu i importu), ochronę programu za pomocą hasła, powiadamianie o stanie transferu, wykorzystanie komendy QUIT do rozłączania się (nie przerywa połączenia a rozłącza się, co stanowi dużą różnicę), przetwarzanie list i kolejek, ustawianie domyślnego folderu lokalnego, ograniczanie prędkości transferu czy (co szczególnie istotne dla naszego bezpieczeństwa) obsługę serwerów proxy i firewalli do ochrony komputera. Dzięki możliwości integracji z programem antywirusowym program pozwala także na zagwarantowanie bezpieczeństwa komputera poprzez skanowanie przychodzących plików.

Interfejs programu jest bardzo wygodny i podobny do interfejsu większości programów dostępnych na rynku, przez co nikt nie powinien mieć problemu w połapaniu ise w jego funkcjonalności.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone