The Suffering 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

The Suffering 1.0

Program properties
Rozmiar 1.24 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mobygames.com/game/suffering
Licencja Freeware
Data wysłania 17.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 561

Opis wydawcy

Gra The Suffering to mroczna gra akcji przeznaczona dla dorosłych, dojrzałych graczy stworzona przez firmę Surreal Software. Jest to osadzona na więziennej wyspie Carnate przygoda, w której wcielamy się w rolę skazańca próbującego przeżyć w momencie, gdy paranormalne, agresywne potwory budzą się na wyspie.

Głównym bohaterem jest Torque: skazany na śmierć za zabójstwo swojej rodziny człowiek, po którego przybyciu na Carnate przebudza się do życia Zło, jakim wyspa nasiąkła przez lata ludzkiej bytności. Wszystkie zbrodnie poczynione na tej ziemi rodzą przerażające potwory do życia, a Torque nie ma wyjścia, jak tylko spróbować przeżyć i rozwikłać problem ucieczki z wyspy, jak i odzyskać pamięć oraz odkryć, co naprawdę przytrafiło się jego rodzinie. Wszystkie elementy rozgrywki i mapy spina razem fascynująca, bardzo mroczna historia będąca bardzo wyraźnym głosem przeciwko karze śmierci we wszystkich jej postaciach. Motyw krzywdy wyrządzanej przez człowieka drugiemu człowiekowi, a także pokrewnych tematów, jak nienawiść, agresja, chciwość czy kłamstwo są leitmotivami całej gry i wybijają ją ponad przeciętność. Sama rozgrywka jest przy tym niezwykle dynamiczna: w przeciwieństwie do większości horrorów Torque dysponuje pokaźnym arsenałem broni, od zwykłego rewolwera Colt Python po pistolet maszynowy M1928 Thompson i kilka typów granatów. Jest to przy tym gra dość długa jak na grę akcji, z urozmaiconymi terenami, wrogimi monstrami i znakomitą grafiką.

Interfejs, jak przy grach akcji, jest znakomicie zaprojektowany do swojej roli i pozwala na zagłębienie się w ciężki, przytłaczający wręcz klimat Carnate i historii Torque'a, która, zależnie od postępowania gracza, może być tragiczna lub wręcz psychopatyczna...  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone